T‑Mobile najlepszy w rankingu Speedtest.pl za 2017 rok

T-Mobile ma w ostatnim czasie spore powody do zadowolenia i to nie tylko jeśli chodzi o statystyki MNP, w których operator miał świetny bilans. W ostatnich dniach poznaliśmy również wyniki rankingu Speedtest za miniony 2017 rok, T‑Mobile zajął pierwsze miejsce nie w jednej, ale obu kategoriach: wśród dostawców mobilnego internetu, jak i obejmującym jedynie technologię LTE.

Patrząc na cyfry, w kategorii LTE średnia prędkość pobierania w sieci T-Mobile wyniosła 23,71 Mbps, zaś łącznie we wszystkich technologiach – 18,28 Mbps. Jedynie sieć Orange osiągnęła porównywalne i tylko nieco gorsze wyniki.

Jak informuje operator – Tegoroczne podwójne zwycięstwo za cały rok 2017 i utrzymanie pozycji lidera zawdzięczamy inwestycjom w optymalizację i rozbudowę sieci LTE, zwiększaniu zasięgu technologii Carrier Aggregation i podwojeniu pojemności sieci w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Rozbudowa LTE z pewnością cieszy. Świąteczno-noworoczne statystyki zaprezentowane przed Orange i Play dowodzą, że LTE jest dzisiaj główną technologią, w której odbywa się transfer danych. Wktórce technologia 3G może okazać się niepotrzebna.

Źródło/Fot: T-Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x