T‑Mobile Polska zaprasza dzieci do fascynującego świata nauki

Od października T- Mobile Polska wprowadza do swojej oferty platformę Squla – dedykowaną najmłodszym, ebooki, dostępne w Legimi oraz aplikację Loloki. To doskonałe rozwiązania, dzięki którym dzieci bawiąc się, mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a równocześnie utrwalać wiedzę zdobytą podczas zajęć w szkole czy przedszkolu.

Nauka jest niezwykłą przygodą, której doświadczyć może każdy z nas. To jednak, jak będziemy tę przygodę przeżywać w dużej mierze zależy od tego, jak wkroczymy w ten fascynujący świat i czy pierwsze kroki w nim stawiane rozbudzą w nas ciekawość, a tym samym chęć poznawania oraz odkrywania mechanizmów funkcjonowania otaczającej nas rzeczywistości. Zaproszenie najmłodszych do tego świata nie jest rzeczą prostą. Dla nich nauka w większości przypadków kojarzy się z koniecznością zrezygnowania z tego co lubią najbardziej – zabawy. Tymczasem jedno nie wyklucza drugiego. Niezbędne są tylko nowoczesne, dostosowane do wieku odbiorców, rozwiązania. Od października T‑Mobile wprowadza do swojej oferty dostęp do platform edukacyjnych, dedykowanych między innymi najmłodszym.

Aplikacja Loloki podbija serca najmłodszych dzieciaków. To bezpieczne miejsce dla młodych czytelników, gdzie znajdą ponad 210 bogato ilustrowanych audiobooków z wyświetlanym tekstem. Publikacje podzielone są na kategorie, takie jak: Bajki i baśnie, Przygoda, Fantastyka, Podróże, Wiedza, Historia, Rymowanki, Kultura i sztuka, Na dobranoc i tym podobne. Każdy młody czytelnik może odnaleźć tu swoje ulubione tematy oraz poznać wiele nowych dziedzin, poszerzyć wiedzę ogólną, powtórzyć materiał do klasówki, a potem puścić wodze wyobraźni, przeżywając przygody z bohaterami bajkowych opowieści. Aplikacja jest dedykowana dzieciom od 2 do 7-8 lat. Dzięki platformie edukacyjnej Squla, opracowanej przez polskich metodyków, m.in. autorów podręczników szkolnych, świat nauki stał się światem zabawy. Serwis to unikatowy zbiór prawie 50 000 zadań, obejmujących zakresem merytorycznym edukację przedszkolną oraz wszystkie przedmioty szkolne w klasach 1-6. Zakres merytoryczny materiałów w publikowanych na platformie Squla odpowiada podstawie programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, obowiązującej w roku szkolnym 2017/2018. Dostęp do znajdujących się treści możliwy jest ze wszystkich urządzeń mobilnych, a dzięki „panelowi rodzica” można na bieżąco śledzić postępy dziecka w nauce.

Klienci T‑Mobile Polska, jako jedyni, mają możliwość skorzystania z trzydziestodniowego, bezpłatnego okresu próbnego, podczas którego będę mogli testować platformę Loloki oraz Squla. Dla osób, które po tym okresie będę chciały mieć stały dostęp do zasobów serwisu, operator przygotował specjalną ofertę cenową. Równocześnie, wszyscy otrzymują nieodpłatny dostęp do elektronicznych wersji lektur, znajdujących się w serwisie Legimi.

– Nie można uczyć się nie czytając. Nie można czytać ze zrozumieniem bez wiedzy. Sztuką jest jednak przekonanie do tych prawd najmłodszych, dla których zarówno nauka, jak i czytanie może oznaczać próbę ograniczenia czasu poświęcanego przez nich na zabawę. To swego rodzaju węzeł gordyjski, który jak się okazuje jest dość łatwy do rozwiązania. Wystarczy wartościowe treści podać w atrakcyjny sposób, idealnie dostosowany do wieku i możliwości odbiorów. Warunki te spełniają serwisy, które od października udostępniamy naszym klientom – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej T‑Mobile Polska. – Nasza propozycja to kolejny krok w stronę naszych klientów, którym chcemy oferować kompleksowe rozwiązania z obszaru nowych technologii, a te rozumiemy nie tylko jako sprzęt i usługi. To również innowacyjne produkty, wykorzystywane w codziennym życiu, a takimi bez wątpliwości są te aplikacje. Równocześnie chcemy, aby dzięki dostępowi do serwisów Loloki, Squla oraz Legimi rodzice oraz dzieci, poza wiedzą nabierali przekonania, że świat Internetu, jeśli poruszamy się po nim w mądry i bezpieczny sposób, ułatwia i uatrakcyjnia życie – dodaje Małgorzata Rybak-Dowżyk.

Oferta T‑Mobile Polska obowiązuje od 19 października 2017 roku.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o