T‑Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię – w ramach kampanii konkurs

Od dzisiaj 16 listopada 2017, T‑Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której przygotował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł.

T‑Mobile, oprócz zwyczajowych promocji, przygotował w tym roku również niespodziankę. Każdy będzie mógł wygrać prezenty nie tylko dla siebie ale i bliskiej osoby. Operator uruchamia konkurs na najbardziej kreatywna kartkę świąteczną. W tym celu stworzył specjalną stronę internetową, dostępną pod adresem www.zyczdobrze.pl. Za jej pośrednictwem każdy będzie mógł umieścić zrobione przez siebie zdjęcie, przyozdobić je świątecznymi akcentami graficznymi a następnie wysłać do bliskiej osoby. Codziennie wybrana zostanie najbardziej atrakcyjna, oryginalna i kreatywna kartka, a jej nadawcę nagrodzimy dwoma smartfonami Samsung Galaxy S7 wraz z bezpłatnym abonamentem na dwa lata (w ofercie T‑Mobile 1 – BEZ LIMITU).

Nowy smartfon pod choinką dla każdego

Oprócz świątecznej zabawy T‑Mobile przygotował specjalną propozycję. Dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść swój numer do najlepszej sieci obniża, aż o 700 zł cenę na start Samsunga Galaxy S7 (z 899 do 199 zł). W ramach abonamentu klienci otrzymają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu bez limitu danych. Całkowita kwota miesięcznego zobowiązania wynosi 100 zł. Wszystkie szczegóły dotyczące nowej oferty dostępne będą już od jutra, 16 listopada 2017 na stronie: www.t-mobile.pl/pl/taniej-na-swieta.

Świąteczną propozycję T Mobile wspierać będzie szeroko zakrojona kampania reklamowa. Dwa nowe spoty pojawią się już jutro w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Kampania realizowana będzie ponownie pod hasłem „Teraz Możesz!”, w charakterystycznej dla T‑Mobile stylistyce. W zabawnych spotach zobaczymy jak, pomimo wszechobecnego przedświątecznego rozgardiaszu, bohaterowie próbują jak najlepiej przygotować się do celebrowania tego szczególnego okresu w roku. Propozycja T‑Mobile stanowić będzie dla nich prawdziwe ułatwienie. Przedpremierowo oba spoty można obejrzeć poniżej:

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o