T-Mobile – darmowe startery z pakietem 250 MB do wykorzystania w roamingu

Sieć komórkowa T-Mobile rozdaje od wczoraj darmowe startery, które po aktywacji zawierają pakiet 250 MB mobilnego internetu do wykorzystania w roamingu międzynarodowym. Pakiet jest ważny przez 2 tygodnie od momentu pierwszego skorzystania z internetu mobilnego w roamingu.

Darmowe startery można zamawiać na specjalnej stronie internetowej (link >>). Po podaniu wszystkich danych niezbędnych do poprawnego dostarczenia przesyłki starter zostanie dostarczony listownie. Oznacza to, że przed używaniem karty SIM należy ją zarejestrować. Starter zawiera pakiet 250 MB mobilnego internetu ważne przez 2 tygodnie, który można wykorzystać w roamingu międzynarodowym w krajach takich, jak Holandia, Niemcy, Czechy, Austria, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Rumunia, Czarnogóra, Albania, Macedonia i Grecja. Po wyczerpaniu pakietu opłaty nie są naliczane.

Starter posiada aktywną taryfę Frii, posiada 1 zł na koncie głównym. Ważność konta wynosi 30 dni na połączenia wychodzące + 7 dni na połączenia przychodzące. Starter można aktywować do 30 czerwca b.r. Stan pakietu można sprawdzić bezpłatnie krótkim kodem USSD *140*251*1#. Sama oferta może być aktywowana do 28 lutego b.r.

REGULAMIN

Źródło/Fot: T-Mobile / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o