T-Mobile i Heyah – darmowy internet w napojach Frugo

Użytkownicy ofert na kartę T-Mobile oraz Heyah mogą znaleźć kody na darmowe pakiety internetowe w napojach Frugo. Kupując Frugo można zdobyć pakiet 100 MB lub 300 MB internetu.

Frugo promocja na internet

Jak to działa?

Wystarczy zakupić napój Frugo z etykietą PUNKT DOJENIA INTERNETU. Pod nakrętkami znajdują się kody promocyjne, których aktywacja oznacza dla nas zdobycie pakietu danych.

Ile można zyskać?

 • Frugo 250 ml oraz Frugo 300 ml100 MB internetu ważne do końca dnia następnego po dniu aktywacji (przykładowo jeśli aktywacja nastąpi 5 listopada o godzinie 10:00, pakiet będzie ważny do końca dnia 6 listopada).
 • Frugo 750 ml300 MB internetu ważne do końca trzeciego dnia po aktywacji (przykładowo jeśli aktywacja nastąpi 5 listopada o godzinie 10:00, pakiet będzie ważny do końca dnia 8 listopada).

Aby skorzystać z oferty wystarczy:

 • Kupić promocyjną butelkę Frugo
 • Znaleźć„ kod promocyjny znajdujący się na wewnętrznej stronie nakrętki
 • Wysłać kod promocyjny bezpłatnym SMS-em na numer 80542
 • Poczekać na SMS zwrotny z potwierdzeniem aktywacji pakietu

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy Heyah na kartę korzystający z taryf Dniówka, Nowa Heyah oraz Taryfa Pakietowa oraz użytkownicy T-Mobile na kartę korzystający z taryf Frii, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT oraz Hot.

Bonusy można aktywować nie później niż do końca marca 2015 roku. Stan usługi można sprawdzić krótkim kodem USSD *103*22#.

Warunki Oferty Promocyjnej „ Darmowy Internet od Frugo i Heyah”

Warunki Oferty Promocyjnej „ Darmowy Internet od Frugo i T – mobile”

Źródło: www.dojenieinternetow.pl

Fot: dojenieinternetow.pl

2 komentarzy do “T-Mobile i Heyah – darmowy internet w napojach Frugo

 • 5 listopada 2014 at 10:12
  Permalink

  Coś jak internet w chipsach lub batonach w Orange 🙂

  Odpowiedź
 • 21 lutego 2015 at 17:11
  Permalink

  Ja cały czas korzystałam z kodów pod etykietą i dziś nagle nie mogę do aktywować. Jak wysyłam sms-a to dostaje odpowiedź, że promocja nie jest dostępna w mojej taryfie chociaż mam nowa heyah…

  Odpowiedź

Dodaj komentarz