T-Mobile pochwalił się lepszym zasięgiem w górach

Sieć T-Mobile pochwaliła się ostatnio lepszym zasięgiem w górach. Operator informuje również, że w najpopularniejszych i najbardziej zatłoczonych miejscach zwiększono pojemność sieci, aby unikać sytuacji, w których ta jest przeciążona.

To z pewnością dobra informacja dla turystów, którzy z okazji okresu ferii zimowych wybierają się na wycieczki w góry. Sieć komórkowa T-Mobile udostępniła swoim użytkownikom usługi z pięciu nowych stacji bazowych – Ustroń Poniwiec, Jaworki Homole, Czarna Góra, Zieleniec i Białka Tatrzańska. Dodatkowo klienci T‑Mobile mogą korzystać z nowej stacji w Karpaczu jak i niedawno uruchomionej inwestycji w Sromowcach Niżnych, na granicy Polsko-Słowackiej.

Od września 2017 roku klienci mogą również korzystać ze stacji zlokalizowanej w schronisku w Dolinie Chochołowskiej. Z uwagi na lokalizację jest to pierwsza stacja T‑Mobile, która w komunikacji wykorzystuje łącze satelitarne.

Publikowanie tego typu nowości wygląda na ciąg dalszy ofensywy wizerunkowej operatora. Działania te odnoszą sukces – T-Mobile mocno poprawił swoje statystyki dotyczące przenoszenia numerów. W ostatnich statystykach, opublikowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej i obejmujących 4 kwartał 2017 roku T-Mobile zajął pierwsze miejsce, mając najlepszy bilans Przyjął-Oddał.
Źródło/Fot: T-Mobile
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o