T-Mobile – rejestracja numeru kurierem i roczna ważność konta za rejestrację

Od 20 października br, klienci chcący zarejestrować swój numer w T-Mobile, mogą to zrobić także za pośrednictwem kuriera. Dla tych którzy wybiorą ten sposób rejestracji Operator przygotował bonus w postaci rocznej ważności konta.

T-Mobile Polska stale powiększa listę punktów w których można dokonać rejestracji numeru. W tej chwili można to zrobić w sklepach T-Mobile, kioskach Ruchu oraz placówkach Poczty Polskiej, salonikach prasowych InMedio, Relay, One Minute oraz w ramach sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej. Lista systematycznie się powiększa, a już teraz klienci T-Mobile mogą zarejestrować swój numer także zdalnie, za pośrednictwem kuriera. By skorzystać z tej możliwości wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.t-mobile.pl/pl/wniosekonline lub złożyć dyspozycję za pośrednictwem Infolinii Rejestracyjnej 606 606 606. Usługa jest bezpłatna.

T-Mobile oferuje dla rejestrujących szereg benefitów, jest jedynym operatorem który oferuje bonusy na więcej niż tylko miesiąc. Teraz klienci rejestrujący swoje karty u tego Operatora za pośrednictwem kuriera, otrzymają dodatkowy bonus w postaci roku ważności konta. Dodatkowo oczywiście w dalszym ciągu korzystać będą mogli z nawet rocznego darmowego Internetu i darmowych połączeń do wszystkich sieci przez 30 dni.

Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę można uzyskać na stronie: www.zarejestruj-karte.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pablo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Pablo
Gość
Pablo

Dodatkowo oczywiście w dalszym ciągu korzystać będą mogli z nawet rocznego darmowego Internetu i darmowych połączeń do wszystkich sieci przez 30 dni.
WTF czyli o co qrwa chodzi ?