T-Mobile – sporo zmian w ofercie internetowej. Dużo gorzej w mobilnym internecie domowym

T-Mobile zaprezentował wczoraj sporo zmian w swojej ofercie internetowej. W odświeżonej wersji abonamentu komórkowego L klienci będą mogli korzystać aż z 70 GB danych przy pełnej prędkości oraz usługi „SuperNet Video HD”, dzięki której użytkownik może oglądać filmy, seriale, mecze i klipy muzyczne bez zużywania pakietu danych. Wszystko w połączeniu z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami i MMS-ami. Zmiany dotknęły też ofertę mobilnego internetu domowego. To niestety koniec nielimitowanego transferu danych na stałej prędkości.

– W ciągu kilku ostatnich lat standardem było oferowanie „nielimitowanych danych”, a następnie spowalnianie transferu danych po wykorzystaniu 10 lub 15 GB. Jednak to podejście „dwóch prędkości” nie satysfakcjonuje już wielu klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się oferować konsumentom nawet do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości w najlepszej sieci w Polsce. Dziś żegnamy się z pakietami danych o dwóch prędkościach i otwieramy rozdział z internetem w ilościach, jakich jeszcze nie było – powiedział Frederic Perron, Członek Zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

W nowych Giga Taryfach S, M i L dostępne będą odpowiednio pakiety 5, 30 i 70 GB. Po okresie letniego wypoczynku solidny zastrzyk internetu pozwoli klientom T‑Mobile z nową energią wrócić do obowiązków i jeszcze intensywniej doświadczać zalet najlepszej sieci.

Fot: T-Mobile

– Jesteśmy multimedalistami w kategoriach oceniających jakość sieci. Fakt, że T‑Mobile to najlepsza sieć w Polsce pięć razy z rzędu potwierdziła niezależna firma P3 Communication, mamy również doskonałe wyniki w rankingu Speed Test. Ale ani tytuły, ani rankingi nie są esencją tego, co chcemy oferować naszym klientom. Chcemy, aby nasi klienci mogli każdego dnia w pełni cieszyć się możliwości, jakie oferuje nasza sieć. Stąd nasza decyzja, by zwiększyć pakiety danych z pełną prędkością w abonamencie komórkowym i coraz mocniej inwestować w internet światłowodowy – dodaje Frederic Perron.

Pakiety rodzinne – to się opłaca

Od teraz oferty rodzinne w T‑Mobile będą dostępne we wszystkich 3 taryfach, a nie jak dotychczas tylko w M i L. Oferty abonamentowe S, M i L z pakietami danych odpowiednio 5, 30 i 70 GB będzie można ze sobą łączyć w dowolnym momencie trwania kontraktu i dostosować do indywidualnych potrzeb każdego członka rodziny. Co równie ważne, na każdą z kolejnych 10 umów klient otrzyma rabat od 5 do 15 zł na każdą umowę miesięcznie.

Fot: T-Mobile

Zmiany w mobilnym internecie domowym

Zmiany w ofercie T-Mobile dotknęły również ofertę mobilnego internetu domowego. To niestety koniec prawdziwie nielimitowanego transferu danych na stałej prędkości. Osiągi niektórych użytkowników na poziomie półtora TB miesięcznie przejdą więc do historii. Od września dotychczasowe oferty 20 Mb/s oraz 60 Mb/s zostaną zastąpione trzema wariantami: 100, 200 lub 300 GB z pełną prędkością. Po wykorzystaniu wybranego pakietu prędkość internetu będzie wynosiła 1 Mb/s.

Fot: T-Mobile

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
8 miesięcy temu

No i tym sposobem ładnie zakończyli można powiedzieć rewolucję na polskim rynku jakim był nielimitowany internet z sieci komórkowej.

lip
lip
8 miesięcy temu

Trezba przyznac, że i tak mieli odwagę, żeby to zrobić, a nikt po nich nie potrafił tego powtórzyć. Obecnie na rynku mają oim zdaniem najlepszą infrastrukrture.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x