T-Mobile – “Superloteria” dla rejestrujących numer na kartę

T-Mobile zmienił nieco podejście do bonusów za rejestrację numerów Pre-Paid i zaproponował coś, co jest bezdyskusyjnie nowością – loterię z nagrodami, w której mogą wziąć udział wszyscy posiadacze zarejestrowanych numerów na kartę oraz osoby przenoszące się do oferty abonamentowej lub MIX. Nagrody są bardzo atrakcyjne.

Wszyscy, którzy wezmą udział w loterii zorganizowanej przez sieć T-Mobile mogą wygrać:

  • 4 samochody BMW 318i Limousine
  • 40 telewizorów Samsung UE55KU6670S Curved
  • tablety Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE
  • smartfony Samsung Galaxy S6 i HTC Desire 825
  • zegarki Samsung Gear S3
  • doładowania, rok ważności konta i inne usługi

Wartość nagród jest imponująca – to prawie 2,5 mln zł. Loteria trwać będzie od 3 listopada 2016 do 28 lutego 2017 r.

Szczegóły loterii:

Udział w Superloterii jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem udziału jest posiadanie w T-Mobile na kartę zarejestrowanego numeru (lub zarejestrowanie go w czasie trwania Loterii) oraz wysłanie z niego bezpłatnej wiadomości SMS ze zgłoszeniem (o treści ZGODA pod numer 8060).

Za sam fakt posiadania zarejestrowanego numeru w T-Mobile przysługuje jeden los. Swoje szanse w losowaniu można zwiększać doładowując konto. Kolejne losy przyznawane są automatycznie po każdym doładowaniu (według zasady: 5 zł = 1 los; doładowania które nie są wielokrotnością tej kwoty będą zaokrąglane na korzyść klienta w górę, czyli np. 12 zł to 3 losy).

Dodatkowe szanse mają Ci, którzy przejdą z systemu na kartę na abonent lub MIX w T-Mobile. Otrzymają wówczas 10 losów jednorazowo w chwili przystąpienia do zabawy, a następnie cyklicznie co miesiąc pulę wynikającą z wysokości abonamentu lub zobowiązania w MIX (wg zasad opisanych powyżej).

Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Szczęśliwcy zostaną wyłonieni podczas jednego z czterech losowań: 15.12.2016 r., 16.01.2017 r., 15.02.2017 r. oraz 15.03.2017 r. O wygranych będą powiadamiani telefonicznie lub SMS-ami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.superloteria.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o