T-Mobile wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientów

Stare polskie przysłowie głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo o swoje bezpieczeństwo warto zadbać z wyprzedzeniem. Dlatego T‑Mobile, w porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife, wprowadza dla swoich klientów nowe pakiety ubezpieczeń – Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia.

T‑Mobile, chcąc zapewnić swoim klientom kompleksowe rozwiązania, wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zdrowotne. Usługa „Ochrona na Wypadek” zapewni wsparcie finansowe dla Ubezpieczonego i jego bliskich w trudnych życiowych sytuacjach, m.in. pozwoli sfinansować pobyt w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego czy w przypadku jego śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego otrzymać przez uposażonych nawet 200 000 zł. Z kolei ubezpieczenie „Ochrona Zdrowia” to dodatkowe środki finansowe dla chorego na walkę z nowotworem złośliwym, w przypadku zawału serca lub udaru. Co ważne, umowę można zawrzeć bez zbędnych formalności, kwestionariuszy czy uprzednich badań, a ubezpieczenie chroni nas o każdej porze na całym świecie. Oba ubezpieczenia przydadzą się szczególnie w nadchodzącym sezonie sportów zimowych.

Pierwszy miesiąc ochrony ubezpieczeniem jest bezpłatny. Miesięczne składki zaczynają się już od 12,50 zł i są wygodne w opłacie, bo doliczane do rachunku od T‑Mobile. Z oferty mogą skorzystać indywidualni abonamentowi klienci operatora w wieku od 18 do 65 lat, zamieszkali na terenie Polski. Umowę można zawrzeć po uprzednim kontakcie telefonicznym ze strony konsultanta, a ochrona zaczyna się już następnego dnia po rozmowie.

Aby oferować najlepsze rozwiązania i świadczyć profesjonalną pomoc w zakresie ubezpieczeń, T‑Mobile podjął współpracę z uznaną na rynku marką MetLife. Szczegółowe warunki udzielania ochrony w ramach umowy ubezpieczenia, w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności MetLife, znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, które można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia z Kartą Produktu Ochrona na Wypadek – obowiązują od 19.10.2018

Ogólne Warunki Ubezpieczenia z Tabelą nowotworów złośliwych i Kartą Produktu Ochrona Zdrowia – obowiązują od 19.10.2018

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o