Taryfy Premium Mobile wyróżnione godłem “Teraz Polska”

Taryfy FREEDOM wirtualnego operatora komórkowego Premium Mobile otrzymały wyróżnienie mobilna usługa telekomunikacyjna, w XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska”, organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. To pierwszy operator komórkowy w historii konkursu, który zdobył to wyróżnienie. Premium Mobile znalazło się w gronie wiarygodnych, dobrych polskich marek, takich jak Orlen, Wedel czy PKO BP, oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości.

Celem konkursu „Teraz Polska” jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Od blisko dwudziestu pięciu lat do chwili obecnej Kapituła Konkursu wyłoniła ponad 600 laureatów, którzy w dowód uznania otrzymali prawo posługiwania się godłem „Teraz Polska” oraz możliwość skorzystania z programu promocyjnego Fundacji.

W tegorocznej XXVIII edycji Konkursu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego taryfy FREEDOM, wirtualnego operatora komórkowego Premium Mobile zostały wyróżnione godłem „Teraz Polska” za mobilną usługę telekomunikacyjną.

– Jesteśmy zaszczyceni iż nasze taryfy FREEDOM otrzymały godło Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a nasza marka Premium Mobile jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości. Wyróżnienie w programie Teraz Polska dedykujemy naszym Klientom, gdyż to właśnie Oni obdarzyli nas swoim zaufaniem przenosząc numery telefonów do sieci Premium Mobile. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci – komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile.

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni blisko 25 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność zwiększa konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych laureatów. Prestiż godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów oraz członków Kapituły
i patronat Prezydenta RP.

Źródło/Fot: Premium Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o