Tele25 – nowa odsłona strony internetowej

logo Tele25O tym operatorze wirtualnym wiedzą prawdopodobnie tylko nieliczni. Wirtualny operator komórkowy Tele25 odświeżył wygląd strony internetowej www.tele25.pl. W porównaniu do poprzedniej wersji strony nowa wygląda nowocześniej.

To prawdopodobnie nie jedyna zmiana. Na nowej wersji strony nie ma już informacji o ofercie, która pozwalała łączyć usługi Tele25 z kartą “DoGadania”. Usługa ta pozwalała m. in. na wykonywanie tańszych połączeń międzynarodowych (8 gr/min na numery stacjonarne i 98gr/min na numery komórkowe w całej Unii Europejskiej), gdyż połączenia takie były taryfikowane zgodnie z taryfą karty “DoGadania”. W analogiczny sposób można było wykonywać tańsze połączenia na krajowe numery stacjonarne, które kosztowały wówczas (zgodnie z tarydą karty DoGadania) tylko 6 gr/min. Być może to skutek pojawienia się na rynku silnej konkurencji, gdyż aż trzech operatorów rywalizuje między sobą o najniższe ceny połączeń międzynarodowych (Lycamobile, Lebara Mobile i KLUCZ Mobile).

Oferta sieci Tele25 cechuje się obecnie prostą taryfą, w której minuta połączenia ze wszystkimi numerami w Polsce wynosi 25 gr, SMS kosztuje 9 gr, zaś MMS 25 gr. Połączenia międzynarodowe są już dużo droższe. Za minutę połączenia z krajami Strefy Euro trzeba zapłacić 2 zł.

Karty startowe, jak i doładowania konta można zakupić poprzez stronę internetową operatora www.tele25.pl. Tele25 działa na infrastrukturze sieci Play.

Karta SIM Tele25

Karta SIM Tele25Pełny cennik Tele25 można znaleźć tutaj.

Źródło: Tele25, wł

Oceń w skali od 1 do 5 ofertę sieci Tele25

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

18
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jacek (redakcja)DamiaNonnraMarcinmvno-gsm.pl Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
onn
Gość
onn

oferta słabiutka – jeśli nie poprawią cennika na niższy – to chyba prędko znikną z polskiego rynku telekomunikacyjnego….

onn
Gość
onn

do mvno-gsm.pl – zamiast pisać o czymś co nie przynosi ŻADNYCH korzyści na polskim rynku telekomunikacyjnym może napiszecie w końcu o nowej ofercie sferii mvno?? – to jest dużo ciekawszy temat i inne podejście do telefonii w Polsce…
Wiem że nie są najtańsi – ale np dla emerytów ciekawa oferta – abonament już od 6,90zł miesięcznie – w przeciwieństwie do orange gdzie abonament to około 30zł i praktycznie nic w tym abonamencie nie ma…

DamiaN
Gość
DamiaN

W porównaniu do ofert pre-paid operatorów infrastrukturalnych, cennik jest atrakcyjny. W porównaniu do innych mvno – jest słabo. Szkoda, że wartość doładowania ustalona jest na stałe na 25 zł. Nie ma możliwości doładowania kwotą niższą lub wyższą. Ogólnie nie wróżę im sukcesu z taką ofertą.

Czy w Tele25 jest dostęp do zasięgu partnerów roamingowych Play?

Marcin
Gość
Marcin

Do redakcji trochę w innym temacie: czy bonus w sieci VM ma określoną ważność?

onn
Gość
onn

do mvno-gsm.pl – dowiedziałem się jednego ale WAŻNEGO szczegółu apropo SFERIA.PL – otóż na terenie całego kraju można przenosić numer tylko komórkowy zaś stacjonarnego można używać (i przenosić) tylko w obrębie Warszawy, Ostrołęki i okolic…
Reszta numerów (czyli poza kierunkowym 22 i 29) nie można przenieść do sieci SFERIA.PL – czyli troszkę lipa – bo mają nadal bardzo ograniczoną ofertę telefonii stacjonarnej terytorialnej. A miało być tak dobrze – numery stacjonarne na terenie całej Polski na zasięgu polkomtela… 🙁 jak zwykle “diabeł tkwi w szczegółach” …

onn
Gość
onn

tak przy okazji dobrytel.pl 27 maja 2014 roku kończy działalność – kolejny drogi operator który nie zagrzałw Polsce długo miejsca….

DamiaN
Gość
DamiaN

Moim zdaniem to dobrze dla rynku. Uważam, że lepiej gdyby w Polsce istniało tylko kilka (nie więcej niż 10) wirtualnych operatorów, ale za to silniejszych, oferujących lepszą jakość i ceny. Wtedy faktycznie stanowiłyby jakąś alternatywę. Po pierwsze dlatego, że miałyby wtedy większą szansę na rentowność. Nie ma się co oszukiwać – przy 5-10 tys. użytkowników ciężko utrzymać działalność, choć oczywiście zależy to od polityki kosztowej danego operatora. Po drugie, taka “drobnica” wśród MVNO wprowadza zamieszanie wśród potencjalnych klientów, którzy widząc 20 różnych operatorów łapią się za głowę. Nie mówiąc już o tym, że tacy drobni operatorzy nie budzą raczej zaufania.… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość
Jacek (redakcja)

Oferta DobryTel była po prostu nienowoczesna i nienadążająca za rynkowymi zmianami. Zresztą oferta Tele25 również taka była/jest. Ciężko z taką ofertą przyciągnąć klientów zainteresowanych tanimi rozmowami za granicę, gdyż od czasu ich startu na polskim rynku pojawiły się takie marki, jak KLUCZ Mobile, Lebara Mobile, czy (nie pamiętam, czy nie wcześniej) Lycamobile. Skoro można dzwonić tanio za granicę bez żadnych kodów, itp, to po co męczyć się z ofertami dość skomplikowanymi. W takim KLUCZ Mobile wystarczy kupić starter i można dzwonić. Nie trzeba szukać jak obniżyć cenę, jak doładować konto, etc. Tele25 z tego co można zobaczyć nie skupia się… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość
Jacek (redakcja)

Zwróćcie jeszcze uwagę na jedną rzecz. Oferty MVNO są marginalizowane i pomijane przez duże serwisy branżowe. I to nie tylko pomijane są marne i słabe oferty. Nie pisze się również o ofertach silnych i obiecujących. Spójrzcie na obiecującą markę (chyba wszyscy tu się zgodzimy) KLUCZ Mobile. Już kilkukrotnie obniżali swoje ceny, a niektóre obniżki były dość spektakularne (np. obniżka cen połączeń ze wszystkimi numerami UE z 30 gr na 20 gr/min). Czy którykolwiek serwis o tym napisał? NIKT nawet się nie zająknął. Na MVNO panuje swego rodzaju mała nagonka. Serwisy często marginalizują te oferty lub piszą tylko o niektórych i… Czytaj więcej »