Telefony i smartfony Maxcom w ofercie kolejnych operatorów na Słowacji i w Rumunii

Produkty firmy Maxcom, jednego z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych, są już dostępne u kolejnych operatorów telekomunikacyjnych na Słowacji i w Rumunii. Spółka nawiązała współpracę z T-Mobile Romania oraz rozszerzyła portfolio w Orange Słowacja o smartfony Maxcom.

Maxcom rozpoczął współpracę z T-Mobile Romania, klienci tego operatora mają do wyboru telefony polskiej firmy z fizyczną klawiaturą. Urządzenia pochodzą z serii comfort oraz classic. Z kolei od połowy września do oferty Orange Slovakia, jednego z największych operatorów komórkowych na Słowacji, wszedł model smartfona LTE Maxcom MS 514.

– Kolejni pozyskani kontrahenci i rozszerzona o smartfony sprzedaż do operatorów telekomunikacyjnych to dowód na to, że sukcesywnie i sumiennie realizujemy założoną strategię rozwoju spółki i poszerzania kanałów dystrybucji. Pracujemy nad następnymi umowami, również w krajach, w których dotychczas nie byliśmy obecni – mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom. – Równolegle z rozwojem sprzedaży intensywnie pracujemy nad smartfonem dla seniorów, który wierzymy, że zrewolucjonizuje ich podejście do nowoczesnej elektroniki użytkowej. Liczymy na to, że dodatkową wartością będzie bardzo dobry stosunek jakości do ceny urządzenia – dodaje.

Klienci obu sieci na Słowacji i w Rumunii mogą kupić produkty Maxcom w systemie na abonament oraz na kartę. Sprzedając do operatora Orange Slovakia smartfona LTE Maxcom MS 514, z dużym 5-calowym dotykowym wyświetlaczem, aparatem fotograficznym 8 mpx, systemem operacyjnym Android 6.0, Maxcom potwierdza, że jego smartfony są atrakcyjnym i jakościowym produktem dla operatorów telekomunikacyjnych.

W drugim kwartale br. Maxcom informował o rozpoczęciu sprzedaży telefonów w dużych sieciach handlowych we Włoszech – takich jak Auchan i Carrefour oraz sklepie internetowym eMAG w Rumunii.

W pierwszym tygodniu września w stolicy Niemiec odbyły się jedne z największych i posiadających najdłuższą historię targi elektroniki użytkowej – IFA 2017. Podczas targów spółka prezentowała swoje produkty, dodatkowo Zarząd Maxcom odbył spotkania z kluczowymi kontrahentami reprezentującymi najważniejszych i największych operatorów telekomunikacyjnych oraz sieci handlowe.

W czerwcu 2017 r. Maxcom przeprowadził ofertę publiczną. Pozyskany kapitał od inwestorów jest przeznaczony na ekspansję zagraniczną oraz rozwój nowych modeli klasycznych telefonów i smartfonów, w tym innowacyjnego smartfona dla seniorów. Spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 30 czerwca 2017 r.

Źródło/Fot: Maxcom

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o