Trus’me wystąpi podczas kolejnej „NIEDZIELI BEZ LIMITU” w plażowej

Już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, zagra Trus’me. Będzie to kolejna legenda muzyki elektronicznej występująca w ramach cyklu „Niedziele Bez Limitu”, organizowanego w warszawskiej Plażowej, wspólnie z Virgin Mobile.

Trus’me, a właściwie David Wolstencroft, to pochodzący z Manchesteru dj i producent muzyczny. Jego charakterystyczny basowy styl, czerpiący garściami z disco, house’u i techno, z miejsca przysporzył mu wielu fanów wśród największych nazwisk, takich jak Juan Atkins, Moodymann czy Ashley Beedle.

Wolstencroft debiutował w 2007 roku albumem ‘Working Nights’, na którym połączył deep house’owe brzmienie z disco, rodem z lat 80’ i niesamowicie klimatycznymi samplami. Zaledwie rok po wydaniu pierwszej płyty Trus’me założył własny label Prime Numbers, którego nakładem ukazało się wiele znakomitych EPek takich artystów jak Actress, Move D, Linkwood czy MCDE. Trus’me łączy wszystko co najlepsze w tradycji czarnej muzyki tanecznej z najnowocześniejszymi brzmieniami z Detroit, Nowego Jorku czy Berlina.

Oprócz rewelacyjnej muzyki i miejsko-plażowego, letniego klimatu, na uczestników cyklu czeka strefa chillout od Virgin Mobile, darmowe WiFi oraz wiele dodatkowych atrakcji, przygotowanych dzięki współpracy Plażowej, sponsorów oraz m. st. Warszawy.
virgin mobile koncert
Start: 19:00

Wstęp: FREE!

Plażowa
ul. Wybrzeże Szczecińskie 1
Warszawa

Data kolejnej Niedzieli Bez Limitu:

6 września

Patronami cyklu są: Gazeta Co Jest Grane, Muno.pl oraz Aktivist.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o