TuBiedronka – 100 złotówek ekstra z telefonem w zestawie z telefonem

TuBiedronka logoTuBiedronka (marka telefonii komórkowej będąca własnością sieci T-Mobile) przygotowała promocję, w ramach której kupując zestaw promocyjny z telefonem Nokia Asha 230 można otrzymać 100 złotówek ekstra.

Promocja trwa od 17 kwietnia 2014 roku do 31 grudnia 2014 roku.

W skład zestawu promocyjnego wchodzą:

  • aparat telefoniczny Nokia Asha 230
  • starter promocyjny w usłudze tu biedronka z kwotą 5 zł do wykorzystania i ważnością konta 14 dni na połączenia wychodzące i 1 miesiąc na połączenia przychodzące
Abonent, który skorzysta z niniejszej oferty, po wykonaniu pierwszego połączenia wychodzącego z zakupionego w ramach zestawu startera i pod warunkiem utrzymywania konta ważnego przez okres dziewięciu 30-dniowych cykli otrzyma od Operatora bonus w postaci promocyjnych doładowań konta Ekstra Złotówkami (zwany dalej „Bonusem”). 30 dniowe cykle liczone są od dnia przyznania pierwszego Bonusu.
Bonus jest w postaci Ekstra Złotówek do wszystkich sieci., a aktywacja Bonusu następuje po wykonaniu przez Abonenta pierwszego połączenia wychodzącego z karty SIM. Pierwsze promocyjne doładowanie Bonusem zostanie przyznane Abonentowi w terminie do 72 godzin po wykonaniu pierwszego połączenia, kolejne cyklicznie co 30 dni (warunkiem jest zachowanie ważności konta na połączenia wychodzące).
Źródło: TuBiedronka, wł

Oceń, w skali od 1 do 5, promocję sieci Tubiedronka:

View Results

Loading ... Loading ...
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
narzekacz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
narzekacz
Gość
narzekacz

Regulamin zakręcony rodem z T-Mobile:)