MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii Pozostałe

TuBiedronka – myPhone Smart Dual SIM ze starterem za 349 zł

Marka telefonii komórkowej TuBiedronka (odrębna marka sieci T-Mobile) przygotowała zestaw promocyjny w cenie 349 zł, w skład którego wchodzą:

  • Telefon myPhone Smart 4,5” DualSIM
  • Starter TuBiedronka z kwotą 5 zł na start

W ramach promocji użytkownik po zakupie zestawu otrzyma rok internetu w prezencie. Wystarczy przez ten okres utrzymać ważność konta na połączenia wychodzące.

Abonent, który skorzysta z oferty, po wykonaniu pierwszego krajowego połączenia wykorzystującego pakietową transmisję danych z zakupionego w ramach zestawu startera i pod warunkiem utrzymywania konta ważnego przez okres kolejnych jedenastu 30-dniowych cykli, otrzyma bonus w postaci promocyjnych doładowań konta Pakietem MB. 30-dniowe cykle liczone są od dnia przyznania pierwszego bonusu. Pierwsze promocyjne doładowanie bonusem zostanie przyznane użytkownikowi w terminie do 72 godzin po pierwszej sesji użycia pakietowej transmisji danych, kolejne cyklicznie co 30 dni. Osoba, która skorzysta z oferty może otrzymać maksymalnie 12 Bonusów po 1000 MB każdy, co jest równoznaczne z możliwością wykorzystania przez niego nie więcej niż 1000 MB miesięcznie w okresie kolejnych 12 miesięcy.

Oferta obowiązuje od 2 czerwca do 31 grudnia 2014 roku.

Zestaw TuBiedronka 349 zł

Przypominamy, że sieć TuBiedronka korzysta z zasięgu T-Mobile.

Regulamin

Źródło: TuBiedronka, wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x