TuBiedronka – od 2 lipca za darmo również na numery T-Mobile

TuBiedronka logoJak dowiedzieliśmy się dzięki czujności i uprzejmości naszych czytelników (serdecznie dziękujemy!), marka TuBiedronka (należąca do T-Mobile) od 2 lipca wprowadza zmiany w cenniku połączeń.

Od tego właśnie dnia użytkownicy sieci TuBiedronka będą mogli rozmawiać za darmo również z numerami sieci T-Mobile, a nie jak dotychczas wyłącznie z numerami sieci TuBiedronka. Bezpłatne mają być również SMS-y.

Jeśli bezpłatne połączenia do sieci T-Mobile będą na takiej samej zasadzie, jak dzisiaj połączenia wewnątrz sieci TuBiedronka (wystarczy mieć aktywne konto na połączenia wychodzące) – a wszystko na to wskazuje – oznacza to niewątpliwy przełom i mocne uatrakcyjnienie oferty, gdyż możliwość darmowych i nielimitowanych rozmów z kilkunastoma milionami klientów T-Mobile to spory komfort.

Niestety w sieci TuBiedronka nie ma usług typu rok ważności konta i utrzymanie numeru kosztuje 20 zł miesięcznie (o tyle ważność konta na połączenia wychodzące przedłuża kwota 20 zł). Wadą może być również sposób naliczania połączeń (naliczanie 15-sekundowe), jednak przy nielimitowanych darmowych połączeniach do sieci TuBiedronka i T-Mobile nie będzie miało to żadnego znaczenia.

Minuta połączenia do innych sieci kosztuje 19 gr, SMS krajowy to koszt 12 gr.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o