MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii Pozostałe

TuBiedronka – od 2 lipca za darmo również na numery T-Mobile

TuBiedronka logoJak dowiedzieliśmy się dzięki czujności i uprzejmości naszych czytelników (serdecznie dziękujemy!), marka TuBiedronka (należąca do T-Mobile) od 2 lipca wprowadza zmiany w cenniku połączeń.

Od tego właśnie dnia użytkownicy sieci TuBiedronka będą mogli rozmawiać za darmo również z numerami sieci T-Mobile, a nie jak dotychczas wyłącznie z numerami sieci TuBiedronka. Bezpłatne mają być również SMS-y.

Jeśli bezpłatne połączenia do sieci T-Mobile będą na takiej samej zasadzie, jak dzisiaj połączenia wewnątrz sieci TuBiedronka (wystarczy mieć aktywne konto na połączenia wychodzące) – a wszystko na to wskazuje – oznacza to niewątpliwy przełom i mocne uatrakcyjnienie oferty, gdyż możliwość darmowych i nielimitowanych rozmów z kilkunastoma milionami klientów T-Mobile to spory komfort.

Niestety w sieci TuBiedronka nie ma usług typu rok ważności konta i utrzymanie numeru kosztuje 20 zł miesięcznie (o tyle ważność konta na połączenia wychodzące przedłuża kwota 20 zł). Wadą może być również sposób naliczania połączeń (naliczanie 15-sekundowe), jednak przy nielimitowanych darmowych połączeniach do sieci TuBiedronka i T-Mobile nie będzie miało to żadnego znaczenia.

Minuta połączenia do innych sieci kosztuje 19 gr, SMS krajowy to koszt 12 gr.

Źródło: wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x