TuBiedronka – telefon myPhone Hammer + starter i pakiet złotówek

Telefon TuBiedronka HammerW sklepach Biedronka od 22 maja b.r. jest do nabycia telefon MyPhone Hammer wraz ze starterem promocyjnym sieci TuBiedronka (odrębna marka sieci T-Mobile) z kwotą 5 zł do wykorzystania i ważnością konta na połączenia wychodzące przez okres 14 dni od dnia aktywacji karty SIM.

Użytkownik, który skorzysta z oferty, przez okres dziewięciu 30-dniowych cykli otrzyma bonus w postaci promocyjnych doładowań konta “Ekstra Złotówkami”. Przyznany użytkownikowi bonus jest do wykorzystania do wszystkich krajowych sieci na połączenia głosowe i wideo, SMS-y i MMS-y. Pierwsze promocyjne doładowanie bonusem następuje w ciągu 72 godzin od momentu wykonania pierwszego połączenia, kolejne co 30 dni. Warunkiem otrzymania promocyjnego doładowania jest to, aby w dniu (całym) przyznania bonusu konto było ważne na połączenia wychodzące. Łącznie użytkownik może otrzymać maksymalnie 10 promocyjnych doładowań, każde o wartości 10 “Ekstra Złotówek” (razem 100 Ekstra Złotówek”).

Właściwości telefonu MyPhone Hammer:

  • solidny, wodoodporny i wstrząsoodporny
  • posiada certyfikat odporności IP67
  • idealny dla ludzi aktywnych, którzy potrzebują wytrzymałego telefonu z prostym, obrazkowym menu
  • kolorowy wyświetlacz
  • obsługa dwóch kart SIM w tym samym czasie
  • telefon działa w każdej sieci GSM

Oferta ważna jest do 31 grudnia 2014 roku.

TuBiedronka to odrębna marka sieci T-Mobile. Ofertę można nabyć w sklepach Biedronki na terenie całego kraju. Sieć cechuje się niskimi cenami połączeń krajowych (19gr/min) oraz darmowymi połączeniami pomiędzy numerami sieci TuBiedronka.

Regulamin.

Źródło: TuBiedronka, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o