TV Online Vectry – najlepsza na rynku propozycja dla osób mobilnych

Od października bezpłatna usługa TV Online Vectry pozwala abonentom telewizji cyfrowej operatora oglądać aż 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych. Także poza domem, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy. To obecnie najlepsza na rynku propozycja TV Everywhere dla osób korzystających z urządzeń mobilnych.

Od października usługa TV Online to możliwość oglądania 125 programów telewizyjnych także na komputerze i urządzeniach mobilnych. Aż 100 kanałów jest dostępnych poza domem abonenta, co jest obecnie najlepszą na rynku propozycją dla mobilnych internautów. Wszystkie te programy, dzięki aplikacjom mobilnym na iOS oraz Android, można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.

Rozbudowana oferta TV Online obejmuje teraz kilkanaście kanałów sportowych (m.in. Eurosport 1, Eurosport 2, pakiet Eleven Sports), ponad 20 kanałów filmowych, kilkanaście kanałów dziecięcych (min Disney Channel, Nickelodeon, Cartoon Network), zawiera także kanały informacyjne oraz muzyczne. Można zatem sprawdzić najnowsze wiadomości np. czekając na pociąg, a potem podczas podróży obejrzeć mecz lub film – dzieci w tym czasie mogą oglądać bajki. Dynamiczny streaming dostosowuje na bieżąco jakość wideo do szybkości każdego połączenia internetowego.

Portal TV Online Vectry to także jedna z najbardziej zaawansowanych aplikacji na polskim rynku. Jednocześnie jego mechanizmy, udostępniające coraz różnorodniejszą funkcjonalność, mają przejrzysty i przyjazny interfejs, zapewniający prostotę i radość z korzystania z serwisu. Poza stałym dodawaniem kolejnych kanałów i zwiększaniem liczby programów dostępnych poza domem, Portal stale się rozwija. Obecnie testowane są kolejne funkcjonalności, które wkrótce zostaną uruchomione, trwają także prace nad jeszcze wyższą jakością strumieniowania.

Usługa TV Online stanowi znakomite uzupełnienie nowej oferty telefonii mobilnej Vectry. Z myślą o użytkownikach TV Online powstał bardzo atrakcyjny Plan BEZLIMIT 5GB za 19,90 zł, który ma nielimitowane połączenia na komórki, nielimitowane SMS-y oraz 5GB internetu.

Vectra była jednym z pierwszych operatorów kablowych, który dał abonentom oglądania programów telewizyjnych także na komputerze i urządzeniach mobilnych. Bezpłatna usługa TV Online została uruchomiona w 2012 roku, umożliwiając odbiór 30 wybranych programów TV poprzez dedykowany portal internetowy tvonline.vectra.pl.

Źródło/Fot: Vectra

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o