Twój news

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować o wszelkich nowościach z branży telekomunikacyjnej. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie zauważyć każdą zmianę, gdyż operatorzy nie zawsze chwalą się zmianami w ofertach, zwłaszcza tymi na niekorzyść klientów.

Jeśli wiesz coś,o czym nie napisaliśmy, poinformuj nas i dołącz do społeczności współtworzącej MVNO-GSM.PL. Wystarczy skorzystać z poniższego formularza:

Twój NEWS:

Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do założenia i utrzymywania Konta Użytkownika Zarejestrowanego oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i prawo ich poprawiania oraz odwołania zgody w każdym czasie.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest MVNO-GSM.PL z siedzibą w: Lubień 4; 14-140 Miłomłyn. Dane kontaktowe Administratora danych: jacek[at]mvno-gsm.pl. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody w celach związanych z rejestracją i utrzymaniem konta w serwisie MVNO-GSM.PL. Jako Użytkownik masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, jednak jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych, jednak nie dłużej niż do momentu usunięcia konta w serwisie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu korzystania z serwisu MVNO-GSM.PL. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich edycji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.