Tylko 2zł za 1GB w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce –  jeszcze bardziej uatrakcyjnił pakiet #FREEMIUM! W poniedziałek, 2 listopada, operator wprowadził promocję, w której 1GB transferu danych kosztuje jedynie 2zł. Promocja potrwa do 22 listopada.

Pakiet 1 GB za 2zł to początek kilku promocji, z których będą mogli skorzystać klienci Virgin Mobile w ramach oferty #FREEMIUM.

#FREEMIUM, które Virgin Mobile wprowadziło w połowie października, jest połączeniem całkowicie darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez żadnych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO, teraz dostępne również w promocyjnych cenach.

Tu kupisz starter Virgin Mobile Sprawdź >>

Źródło/Fot: Virgin Mobile

3 komentarzy do “Tylko 2zł za 1GB w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile

 • 2 listopada 2015 at 16:50
  Permalink

  Zgadzam się z przedmówcą. Co i rusz coś nowego

  Odpowiedź
 • 3 listopada 2015 at 20:20
  Permalink

  Regulamin Promocji ‘Pakiety za #PółDarmo w obniżonych cenach’ ważny od 2015-11-02 do odwołania. Więc skąd ta informacja o jej ważności do 22 listopada?

  Odpowiedź

Dodaj komentarz