Ukraińska telewizja Megogo w Play

Sieć komórkowa Play wprowadziła własnie do swojej oferty popularny serwis wideo na Ukrainie – Megogo. Usługa dostępna będzie dla wszystkich klientów Play – zarówno abonamentowych, jak i na kartę. Oferta adresowana jest przede wszystkim do Ukraińców przebywających w Polsce.

Megogo oferuje bardzo bogatą kolekcję ponad 6000 filmów, seriali oraz bajek dla dzieci. Pozwala oglądać ulubione programy telewizyjne na żywo wybierając spośród aż 60 kanałów w jakości FullHD, 4K a nawet z HDR. To wszystko w ramach jednej subskrypcji, z której korzystać można aż na 5 urządzeniach jednocześnie.

Posiadając telefon w Play można łatwo aktywować serwis i:

  • doliczyć opłatę do rachunku za abonament
    lub
  • opłacić ją ze środków na koncie w ofercie na kartę

Usługa jest dostępna w dwóch bardzo atrakcyjnych wariantach do wyboru:

  • 3,99zł tygodniowo
    lub
  • 11,99zł miesięcznie

Na niezdecydowanych czeka miła niespodzianka – pierwsze 7 dni korzystania z serwisu jest bezpłatne. Pierwsza opłata zostanie naliczona 8 dnia od aktywacji. Subskrypcję można wyłączyć w każdym momencie.

Aktywacja jest bardzo prosta – wystarczy przejść proces aktywacji na stronie usługi – wpisać swój numer telefonu w PLAY i potwierdzić kodem PIN otrzymanym w SMS-ie i zaakceptować regulamin. Loginem jest numer telefonu w Play a hasło do serwisu należy ustalić przy pierwszym logowaniu. Aby rozpocząć oglądanie wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play/App Store lub zalogować się na przeglądarce lub Smart TV.

Więcej informacji na stronie internetowej sieci Play.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o