UPC z internetem 150 Mb/s dla studentów i nie tylko, pakiet telewizyjny za darmo

Z internetem światłowodowym do 150 Mb/s od UPC możesz się rozkręcić już za 49,99 złotych miesięcznie. A wszystko to w ramach krótkiej umowy, do 30 czerwca 2019. To idealna propozycja zwłaszcza dla studentów, którzy poszukują szybkiego internetu oraz bezpłatnej telewizji tylko na czas roku akademickiego.

Instalacja na upc.pl kosztuje tylko złotówkę. Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają Connect Box z Wi-Fi, który zapewni szybkie Wi-Fi w każdym miejscu w domu.

Miesięczna wysokość rachunku, już po wyrażeniu zgody na rachunek elektroniczny i komunikację marketingową, wynosi 49,99 zł. Czas trwania umowy jest ustalony z góry, wszystkie umowy zakończą się wraz z końcem czerwca przyszłego roku, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla studentów.

Można również skorzystać z rekomendowanych dodatków, m. in. z bezpłatnego pakietu telewizyjnego, zawierającego 29 podstawowych kanałów, trzech w jakości HD (pełna lista kanałów >>). Można kupić też pakiet HBO, ten po pierwszym miesiącu gratis będzie kosztował dodatkowo 30 zł miesięcznie.

Więcej o nowej ofercie można przeczytać na upc.pl.

Źródło/Fot: UPC / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o