UPC z ofertą gigabitową także dla biznesu

Dbając o dostarczanie klientom biznesowym narzędzi do dalszego rozwoju, UPC Polska rusza z nową, ulepszoną ofertą, napędzaną internetem o prędkości 1 Gb/s oraz zwiększa prędkości oferowane małym i średnim firmom.

W portfolio usług internetowych UPC Biznes znajduje się obecnie pięć prędkości internetu, w tym internet o prędkości do 1 Gb/s z prędkością wysyłania danych do 50 Mb/s. Najszybszy internet w ofercie na razie dostępny jest dla klientów biznesowych w Warszawie, ale stopniowo jego zasięg poszerzany będzie o inne lokalizacje. Poza 1 Gb/s UPC Biznes oferuje również prędkości: 600/60 Mb/s, 400/40 Mb/s oraz 200/20 Mb/s. Dodatkową nowością jest symetryczny internet 10/10 Mb/s, który stanowi elastyczne rozwiązanie kierowane do firm, w których internet wykorzystywany jest głównie do obsługi terminali płatniczych, ograniczonego ściągania plików, rozmów telefonicznych oraz prowadzenia korespondencji mailowej.

Poza nowościami klienci UPC Biznes otrzymują sprawdzone i cenione przez nich usługi. Komfortowym rozwiązaniem jest możliwość testowania usług UPC Biznes do 60 dni. W tym czasie klienci, którzy nie będą zadowoleni, mogą zrezygnować, bez zobowiązań i kar. W ofercie Biznes Smart, Start oraz Pro dostępna jest standardowo pisemna gwarancja jakości i usunięcia awarii w określonym czasie – SLA, w zależności od rodzaju posiadanego pakietu wynosi od 12 do 6 godzin. Natomiast oferty z internetem 400Mb/s, 600Mb/s i 1Gb/s zawierają dodatkowo Pakiet Bezpieczeństwa F-Secure, nawet dla 25 urządzeń. Wszystkie oferty dostępne są bez zobowiązania, a także z umową na 12 i 24 miesiące.

Internet o przepustowości do 1 Gb/s w 24-miesięcznym okresie zobowiązania kosztuje 139,99 zł netto miesięcznie. W cenie zawarty jest modem Giga Connect Box ze Smart Wi-Fi, 6-godzinna gwarancja SLA oraz Pakiet Bezpieczeństwa F-Secure dla 25 urządzeń. Internet o prędkości 10/10 Mb/s z umową na 24 miesiące to koszt 29,99 zł netto miesięcznie.

Źródło/Fot: UPC

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o