Urodzinowa promocja Mobile Vikings Polska – rozmowy NO-LIMIT za doładowanie

Wirtualny operator komórkowy Mobile Vikings Polska świętuje swoje urodziny. Z tej okazji przygotował promocję, dzięki której użytkownicy, którzy doładują dzisiaj swoje konto za za 10zł, 19zł, 24zł lub 29zł, otrzymają na okres 31 dni nielimitowane rozmowy krajowe.

Nielimitowane rozmowy krajowe dotyczą zarówno połączeń z numerami komórkowymi, jak i stacjonarnymi. Niestety, promocja jest w zasadzie jednodniowa, gdyż można skorzystać z niej tylko 4 grudnia. Nie jest to komfortowe rozwiązanie, ponieważ cała oferta Mobile Vikings skonstruowana jest w taki sposób, że użytkownicy mogą korzystać z pakietów często w wymiarze miesięcznym. Jeśli więc ktoś doładował swoje konto np. wczoraj (tj. 3 grudnia), może nie mieć interesu w tym, żeby dzisiaj ponownie wydawać pieniądze w celu zyskania nielimitowanych połączeń. Na pocieszenie można dodać to, że wystarczy doładowanie już za 10 zł, co nie stanowi dużego wydatku.

Promocja dotyczy wyłącznie posiadaczy taryfy Minuty+SMS+Internet.

Mobile Vikings w Polsce istnieje równo 2 lata – sieć wystartowała 4 grudnia 2013 roku. Marka swoje usługi świadczy również w Belgii, zaś do końca ubiegłego miesiąca działała również w Holandii, gdzie zakończyła swoją działalność (więcej). Operator nigdy nie ujawnił liczby posiadanych klientów w Polsce.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o