Usługa “Za darmo w Orange” teraz również w taryfie Orange Free na kartę

Od wczoraj, tj. 8 sierpnia b.r., usługa Za darmo w Orange, pozwalająca na darmowe nielimitowane rozmowy, SMS-y wewnątrz Orange, dostępna jest także w taryfie Orange Free na kartę. To doskonała wiadomość dla użytkowników tej bardzo lubianej taryfy.

Doskonała wiadomość dla użytkowników popularnej i lubianej taryfy Orange Free na kartę. Od teraz w tej taryfie można korzystać z usługi Za darmo w Orange, w ramach której użytkownik otrzymuje darmowe nielimitowane rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci Orange zawsze wtedy, gdy ma aktywne konto na połączenia wychodzące.

Usługa wymaga aktywacji. Ta możliwa jest na dwa sposoby:

  • wysłanie SMS-a o treści START na numer 131
  • użycie ekspresowego kodu USSD *110*47#

UWAGA

Przy zamiarze skorzystania z oferty należy pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze usługa wyklucza się z opcją roku ważności konta. Jeśli użytkownik korzysta z takiej usługi i ma obecnie ważność konta na połączenia wychodzące dłuższą niż miesiąc, po aktywacji tej oferty ważność konta ustawi się na 30 dni. Usługa wyklucza się również z bonusami gigabajtów po doładowaniu, jednak zawsze można będzie do nich powrócić.

Pojawienie się Za darmo w Orange w taryfie Orange Free na kartę oznacza zniknięcie Orange YES z puli taryf na start. Startery z frontem 0 zł na rozmowy i SMS-y w Orange nadal będą dostępne w dystrybucji. Po aktywacji takiego startera, użytkownik zacznie korzystać z taryfy Orange Free na kartę z opcją włączenia usługi Za darmo w Orange.

Od wczoraj sieć Orange wprowadziła również nowy sposób na rejestrację kart SIM w ofercie na kartę (wymóg tzw. ustawy antyterrorystycznej. Teraz jest to możliwe z wykorzystaniem konta bankowego. Wystarczą do tego 3 proste kroki. Więcej o tym można przeczytać tutaj >>.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o