Vectone Mobile – niedziałające startery zaczęły działać (?)

Vectone Mobile – niedziałające startery zaczęły działać (?)

30 stycznia 2015 21 przez mvno-gsm.pl

Z pewnością wielu Czytelników zmęczyły już ciągłe informacje o sieci Vectone Mobile, która pobiła już chyba wszelkie rekordy dotyczące czasu startu na polskim rynku. Jednak ten fakt chyba zasługuje na wspomnienie, bo być może mamy potwierdzenie na to, że Vectone Mobile Polska działa w praktyce.

Jak poinformował nas jeden z Czytelników udało się zalogować kartę SIM Vectone Mobile Polska – do sieci T-Mobile. Czytelnik na dowód dołączył zdjęcie:

vectone_mobile

Co najciekawsze, Czytelnikowi udało się zalogować do sieci kartę, która zgodnie z informacjami przekazywanymi przez operatora na FB nie miała zadziałać. Nie zmienił się również numer telefonu (wg informacji na opakowaniu w przypadku przeterminowania się startera numer telefonu miał się zmienić). Próba wykonania połączenia na podany na opakowaniu numer Vectone Mobile Polska zakończyła się sukcesem, choć nie ze wszystkich sieci (nie udała się z numeru KLUCZ Mobile).

Niestety możliwości korzystania z karty są mocno ograniczone. Nie ma bowiem jasnej informacji gdzie i w jaki sposób doładować konto, na stronie internetowej operatora nadal nie ma podstrony umożliwiającej doładowanie konta on-line.

Start Vectone Mobile Polska został ogłoszony 8 stycznia b.r. i od tego dnia można oficjalnie zamawiać karty startowe. Niestety, żaden z użytkowników, którzy złożyli zamówienie po 8 stycznia b.r., nie otrzymał jeszcze karty startowej. Nieliczne karty SIM, które dotarły do użytkowników zostały zamówione przed datą oficjalnego startu operatora, tj. 8 stycznia b.r.

Start Vectone Mobile budzi sporo emocji, głównie z powodu bardzo niskich i bezkonkurencyjnych cen, jakie operator podane na swojej stronie internetowej. Wielu użytkowników jest zdania, że podane tam ceny są niewiarygodne. Przypomnijmy, że Vectone Mobile chwali się m. in. jedną stawką na połączenia krajowe, SMS i internet – 5gr/min/SMS/MB. Dotychczas najniższą cenę na połączenia krajowe w standardzie ma White Mobile – 17 gr/min – a to aż o 12 groszy drożej od ceny podanej na stronie Vectone Mobile Polska.

Źródło: wł

Fot: gmiazreclian

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***