Vectone Mobile wystartował. Można zamawiać darmowe karty SIM (AKTUALIZACJA)

Vectone Mobile wystartował. Można zamawiać darmowe karty SIM (AKTUALIZACJA)

8 stycznia 2015 41 przez mvno-gsm.pl

vectone logoO starcie Vectone Mobile Polska moglibyśmy napisać obszerny elaborat. Start marki Vectone Mobile w Polsce zapowiadany był wielokrotnie, raz został nawet ogłoszony przez portale branżowe (wówczas nie było jeszcze MVNO-GSM.PL). Sieć nie wystartowała, przestała nawet na pewien czas działać polska strona internetowa operatora, cały czas działał natomiast profil na FB, jednak przez wiele miesięcy również tu nie było żadnej aktywności ze strony operatora..

W grudniu ubiegłego roku profil operatora na FB ożył ponownie i po raz kolejny został zapowiedziany start sieci w Polsce. Ponownie ruszyła – już w nowej i znacznie nowocześniejszej odsłonie – strona internetowa www.vectonemobile.pl.

Wpis z 9 grudnia 2014 roku głosi:

Witamy po przerwie. Wiemy, że czekaliście. Jesteśmy w drodze i tym razem przybywamy z fantastyczną ofertą przygotowaną specjalnie dla Was.
Zostańcie z nami, już niedługo…

Tym razem start nastąpił faktycznie. Oficjalną informację o starcie operator podał dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na FB:

Witam wszystkich serdecznie, cieszę się niezmiernie na tak miłe powitanie Oficjalnie już wystartowaliśmy chociaż mamy jeszcze wiele pracy przed sobą aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wierzę, że przy odrobinie cierpliwości z Waszej strony wszystko pójdzie gładko i bezproblemowo. Dziękuję Wam za wsparcie i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie Vectonowo-zakręconych!

Nam z kolei udało się zamówić w dniu dzisiejszym na stronie operatora darmową kartę SIM. Zamówienie zostało złożone i zapisane pomyślnie, otrzymaliśmy numer zamówienia oraz informację o przybliżonym czasie realizacji.

vectone karta sim

Numer BOK +48 739 199 699 również już działa (w pierwszej części dnia jeszcze nie działał), jednak połączenia kieruje aktualnie (stan z godziny 19:00 8 stycznia) do konsultantów mówiących po angielsku, którzy informują, że rozmowy w języku polskim możliwe będą od przyszłego tygodnia. Na stronie internetowej operatora działają również podstrony służące do logowania się m. in. na swoje konto (Przykład).

Temat startu Vectone Mobile w Polsce będziemy monitorować na bieżąco.

Start marki Vectone Mobile w Polsce mógłby zostać zauważony. Jeśli wierzyć informacjom na stronie operatora, oferta jest mocno konkurencyjna i w przypadku niewielkiej nawet kampanii marketingowej może pozytywnie wpłynąć na rynek telekomunikacyjny w Polsce. Więcej o ofercie Vectone Mobile można znaleźć na stronie internetowej marki. Vectone Mobile Polska swoją ofertę kieruje do podobnej grupy docelowej, co Lycamobile i KLUCZ Mobile oraz – właśnie zamykana – Lebara Mobile Polska.

Źródło: Vectone Mobile Polska

Fot: VectoneMobile.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***