MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Viking 25 – oferta Mobile Vikings tańsza o 4 zł

Mobile Vikings obniża cenę swojej topowej oferty aż o 4 zł! Vikingowie szturmem zdobywają rynek ofert No Limit. Dotychczas ofertowym bestsellerem operatora było Viking 29 No Limit. Nielimitowane rozmowy, sms-y, mms-y 15 GB Internetu z możliwością powiększenia nawet do 3 GB przy regularnej subskrypcji, a wszystko to za cenę 29 zł. Dziś nordyccy wojownicy idą o krok dalej.

Operator Mobile Vikings zdecydował się na odświeżenie swojej flagowej oferty. Od 17 maja za ten sam produkt zapłacimy 25 zł, czyli o całe 4 zł mniej. Użytkownicy dotychczasowej oferty, którzy korzystają z modelu subskrypcji mogą być spokojni – plan taryfowy automatycznie zredukuje się na ich kontach, a zamiast 29 zł będzie pobierane 25 zł.

– Dział finansowy Mobile Vikings Polska spędził kilka miesięcy nad opracowaniem modelu, który zadowoli naszych klientów w największym stopniu. Początkowo myśleliśmy o obniżeniu naszej oferty o 3,50 zł. Zrobiliśmy jednak burzę mózgów, sporządziliśmy kilka wykresów i udało się opracować plan idealny. Tak powstała oferta Viking 25, dzięki której każdy Viking ma szansę zaoszczędzić 4 zł miesięcznie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo odciąży to portfele naszych użytkowników. Już pierwsze kalkulacje pozwoliły nam obliczyć, że odkładając tę kwotę co miesiąc, po 105 latach można kupić sobie 22-letniego VW Golfa III, czy w ciągu 119 lat odłożyć na iPhone X 64GB. Dzięki obniżce nasi użytkownicy będą także w stanie dorobić się miliona polskich złotych w ciągu 20 833 lat. W dobie wahającego się kursu bitcoina brzmi to kusząco. Sam model oszczędzania jest pewny i daje 100% gwarancję sukcesu – mówi Paweł Stempniak, Dyrektor Finansowy w Mobile Vikings Polska.

Warto także poświęcić uwagę modelowi subskrypcji, z którego można skorzystać. Choć większości subskrypcja może kojarzyć się głównie z obserwowaniem youtuberów, tak naprawdę jest to popularny model biznesowy wykorzystywany przez takich gigantów jak Netfilx czy Spotify. Opcja ta polega na podpięciu karty, w wyniku czego opłata automatycznie co miesiąc ściągana jest z naszego konta. O niczym nie musimy pamiętać i nie jest to w żaden sposób zobowiązujące – możemy także płacić samodzielnie czy też w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Warto jednak z niej korzystać, ponieważ dzięki temu można zyskać 1 GB internetu więcej co miesiąc. Dzięki temu Mobile Vikings buduje most pomiędzy zwolennikami telefonów na kartę oraz na abonament i wychodzi do nich wszystkich z konkurencyjną ofertą.

Jak zapowiada Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta to jeszcze nie koniec zmian, jakie planuje wprowadzić w tym roku. O kolejnych korzystnych modyfikacjach przedstawiciele sieci poinformują już w najbliższych miesiącach.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Mariola123
Mariola123
2 lat temu

Fajnie się prezentuje ta oferta na tle innych prepaidowych, a zwłaszcza abonamentowych ofert

jarex34
jarex34
2 lat temu

Ocena: 5.00 / 5 Jestem Vikingiem już od roku,mogę już coś o tym operatorze powiedzieć.Nigdy nie miałem żadnych problemów z połączeniami czy zasięgiem.Wszystkie zasady są na tyle jasne i zrozumiałe że nie musiałem korzystać z usług konsultanta.Oferta NoLimit jest już dzisiaj standartem,W tym temacie nie może być już żadnych wątpliwości.Oferta na kartę daje dodatkową pewność że nie można nikogo naciągnąć na wiadomości i połączenia premium,poza doładowaniem nie może być żadnych dodatkowych kosztów.Jednym słowem darmowe zabezpieczenie przed pomyłkami i naciągaczami.Rozliczenia transmisji danych są super,kumulacja pozostałych GB daje dodatkowe możliwości,nigdy nie wiadomo ile będziemy potrzebować a pozostałe nigdy nie przepadną.Mogę polecić z… Czytaj więcej »

Rafal
Rafal
1 rok temu

Serdecznie polecam Mobile Vikings na tę chwilę nie ma lepszej oferty na rynku. Za 25 zł dostajemy nielimitowane: stacjonarne, komórkowe, smsy, mmsy i 15 GB internetu LTE, który się kumuluje w nieskończoność! Za Samo przeniesienie numeru dostajemy 10 GB internetu. Za przeniesienie numeru przy użyciu mojego kodu polecającego otrzymasz 19zł do wykorzystania na kolejne swoje doładowania. Mój kod polecający: 48694755394 albo link https://mobilevikings.pl/pl/referral/48694755394
Dzięki wykorzystaniu mojego kodu Ty zaoszczędzisz na doładowaniach i Ja zaoszczędzę. Po prostu obopólna korzyść !

mateuszd
mateuszd
1 rok temu

O, widzę, że też się wkręciłeś w zbieranie Ziomków w ofercie #zadarmo 😀 Mi się już udało zebrać załogę i faktycznie teraz mam za darmo! Mega oferta

wandat
wandat
1 rok temu

O co chodzi z tym kodem polecającym? Co się stanie jeśli z niego skorzystam

Natalkaaa
Natalkaaa
1 rok temu

Jak zbierzesz 5 osób, które zostaną Wikingami z Twojego kodu polecającego, to Ty masz za darmo wszystko

6
0
Skomentujx
()
x