Viking App – najnowsza aplikacja od Mobile Vikings już na rynku

Operator komórkowy Mobile Vikings Polska zakończył właśnie prace nad najnowszą wersją Viking App. To kolejne działanie w myśl idei #DlaSwoichWszystko. Nowa aplikacja to przede wszystkim duże ułatwienie dla przyszłych i obecnych Vikingów.

Mobile Vikings w swoich działaniach kieruje się zasadą #DlaSwoichWszystko. Wprowadzenie wygodnych w obsłudze autodoładowań czy start programu poleceń, w ramach którego użytkownicy sieci mogą korzystać z usługi za darmo, to tylko niektóre z korzyści oferowanych przez operatora. Na początku września wprowadza on na rynek najnowszą wersję aplikacji Viking App Poland. Zgodnie z ideą mobile first, jako społeczeństwo właśnie na telefonie wolimy wykonywać pewne czynności – jak choćby obsługa konta czy wykonywanie płatności. O ile jeszcze w 2016 roku Mobile Vikings większość odwiedzin swojej strony odnotowało z komputerów, o tyle już dziś przeważają wizyty z poziomu smartfona.

Dajemy wybór

Zdaniem operatora, najważniejsze jest zorientowanie na ułatwienie codziennych czynności. Nikt nie lubi zbędnych formalności, drobnych druczków, godzin spędzonych na infolinii czy otrzymywanego co chwilę spamu. To właśnie dlatego Mobile Vikings wprowadza dla swojej społeczności udogodnienia, takie jak różne możliwości doładowania konta – czy to dzięki wygodnym autodoładowaniom, czy podpięciu konta pod kartę, szybki przelew dotpay lub Punktom Vikinga. Wszystko trwa kilkanaście sekund – bo przecież szkoda czasu na zawiłe procedury.

Aplikacja tworzona z Vikingami – wśród swoich najlepiej

Mobile Vikings wystartował niedawno z akcją #ZaDarmo, gdzie za zaproszenie swoich znajomych na pokład otrzymujemy 10% stałej zniżki już za pierwsze polecenie – a kiedy zaprosimy pięciu, dostajemy opcję zupełnie za darmo – na zawsze. To tylko jeden z przykładów świadczących o tym, że dla Mobile Vikings załoga jest zawsze na pierwszym miejscu. Również w myśl tej zasady nowa aplikacja została stworzona we współpracy z najbardziej zainteresowanymi – czyli tymi, którzy po prostu będą z niej korzystać.

– W doskonaleniu Viking App duży udział miała społeczność Vikingów. Nasza załoga brała pod uwagę każdy zgłaszany komentarz dotyczący problemów w działaniu czy brakujących funkcjonalności. Ostatecznie zamiast poprawiać poszczególne bugi, postanowiliśmy stworzyć nową aplikację. Vikingowie pomogli nam też wybrać ikonę aplikacji, a niektórzy dołączyli do naszych beta testerów, co bardzo ułatwiło nam projektowanie. Tak zaangażowana społeczność to nasz powód do dumy – mówi Bartek Grabowski, Chief Marketing Officer w Mobile Vikings.

Nowa aplikacja to zupełnie nowy UX, ale przede wszystkim wiele nowych funkcjonalności. Już po złożeniu wniosku o przeniesienie numeru lub zamówieniu nowej karty Vikingowie mogą śledzić w aplikacji poszczególne etapy procesu i oczekiwać, aż staną się pełnoprawnymi użytkownikami sieci. To nowość – z poprzedniej wersji można było korzystać dopiero po aktywacji numeru. W Viking App pojawiła się też możliwość śledzenia stanu i ważności konta oraz wszystkich pakietów, czy zasilenia konta o nowe doładowanie czy paczkę netu. Z poziomu aplikacji można już też przejrzeć całą historię faktur, połączeń, doładowań czy zakupu paczek, zastrzec swój numer, włączyć roaming międzynarodowy czy zablokować usługi premium. Viking App ułatwia dążenie do korzystania z sieci zupełnie za darmo – daje nam pełny dostęp do informacji o naszej załodze, umożliwia sprawdzenie obecnych zniżek, dzięki czemu daje nam pełną kontrolę nad osiąganiem darmowej usługi. Dodatkowo, dzięki powiadomieniom każdy Viking od razu dowie się, co dzieje się w tej chwili u operatora.

Fot: Mobile Vikings
To nie koniec prac nad Viking App

Jak zapowiada Mobile Vikings – obecna forma aplikacji nie jest ostateczna. Jeszcze w tym roku zostanie ona wzbogacona o innowacyjną funkcjonalność, która jednak pozostaje na razie tajemnicą.

Aplikacja jest już dostępna na iOS oraz Androida.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NkaKrzychu Rychu Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Krzychu Rychu
Gość
Krzychu Rychu

Vikingowie mają naprawdę super ofertę, a to, że ich użytkownicy mogli pomagać przy stworzeniu apki jest piękne.

Nka
Gość
Nka

“Jak zapowiada Mobile Vikings – obecna forma aplikacji nie jest ostateczna. Jeszcze w tym roku zostanie ona wzbogacona o innowacyjną funkcjonalność, która jednak pozostaje na razie tajemnicą.”
I wcale nie chodzi o WiFi Calling 😉