VikingNET – internet mobilny od Mobile Vikings w zupełnie nowej odsłonie

Mobile Vikings zaprezentował dzisiaj nową odsłonę oferty internetowej VikingNET. Operator zaproponował użytkownikom trzy możliwości, w cenie 15, 35 lub 45 złotych. Dodatkowo, dopłacając do wybranego pakietu 10 zł, można zyskać pakiet NO LIMIT w nocy.

Oto możliwości przygotowane w ramach oferty VikingNET, aktywnej w Mobile Vikings od 18 sierpnia 2017 r. Trzy plany taryfowe powstały z myślą o tym, by każdy Viking mógł wybrać najlepiej dobraną do swoich potrzeb opcję. W najwyższej ofercie, już za 55 zł można mieć 80 GB i nielimitowany internet w nocy.

Fot: Mobile Vikings

Kumulacja i dodatkowe giga nocą

Co ważne, tak jak w dotychczasowych propozycjach Mobile Vikings, w najnowszej ofercie niewykorzystane gigabajty kumulują się i przechodzą na kolejny miesiąc.

– To jeszcze nie wszystko, co proponujemy naszym użytkownikom. Dodatkowo, dla nocnych marków, przygotowaliśmy opcję VikingNajt. W ramach tego dodatku promocyjnego do nowej oferty, każdy Viking za jedyne 10 zł miesięcznie dostanie internet NO LIMIT w godzinach nocnych – bez ograniczeń prędkości. Należy jednak pamiętać o tym, że aktywowanie dodatku jest możliwe wyłącznie w momencie doładowania opcji VikingNET. Nie ma możliwości aktywacji VikingNajt po kilku dniach – każdy, kto przeoczy ten moment, będzie mógł to zrobić dopiero przy następnym doładowaniu – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings Polska.

W nocnym dodatku Vikingowie będą mogli korzystać do woli z internetowych bezdroży od 23:45 aż do 8:45 rano.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JacekKs Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Czy we wpisach dotyczących ofert mogłyby się pojawiać linki do oferty na stronie operatora?