Virgin Mobile – 50% zniżki na pakiety za rejestrację numeru, weryfikacja danych przez kuriera

Od dzisiaj rusza promocja #KASA_WRACA w Virgin Mobile Polska, związana z wejściem w życie tzw. ustawy antyterrorystycznej, która nakłada obowiązek rejestracji kart Pre-Paid w Polsce. Operator zaprezentował też sposób rejestracji numeru i weryfikacji podanych w czasie rejestracji numeru danych.

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy, czyli jak zarejestrować numer Virgin Mobile i jak potwierdzić poprawność podanych w czasie rejestracji numeru danych.

Rejestracji numeru można dokonać w następujący sposób:

  1. Udając się do punktu partnerskiego i dokonując w nim pełnej rejestracji numeru (lista punktów >>)
  2. Wypełniając wniosek online i udając się do punktu partnerskiego tylko w celu potwierdzenia swoich danych (lista punktów >>)
  3. Wypełniając wniosek online i zamawiając bezpłatnego kuriera, który potwierdzi dane (wniosek >>)

Jak widać sieć Virgin Mobile posiada także punkty, w których można dokonać pełnej rejestracji numeru. Jeśli chodzi o samo potwierdzenie danych po dokonaniu rejestracji on-line, użytkownicy mają do dyspozycji wybrane kioski Ruch. Rejestracji, ani też potwierdzenia danych, na tę chwilę nie można dokonać w punktach Play, czyli partnera infrastrukturalnego Virgin Mobile.

Promocja za rejestrację numeru

Virgin Mobile, podobnie jak inne sieci, zachęca swoich użytkowników do rejestracji numerów specjalną promocją. Dzięki przygotowanej z tej okazji promocji #KASA_WRACA użytkownik otrzyma przez 2 miesiące 50% zwrotu za zakupiony pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ lub #DLAMNIESUPER. Aby aktywować bonus należy -już po potwierdzeniu zarejestrowania numeru – wpisać na telefonie kod *222*50#.

Więcej o procedurze rejestracji numeru w Virgin Mobile można znaleźć na tej stronie >>.

REGULAMIN PROMOCJI #KASA_WRACA

Źródło/Fot: Virgin Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o