Virgin Mobile – abonament z telefonem już od 0 zł na start

Z dniem 30 stycznia 2019 r., Virgin Mobile wprowadził możliwość wyboru i zakupu telefonu do oferowanej przez siebie oferty abonamentowej. Klienci będą mogli wybrać jeden z popularnych modeli telefonów marki Xiaomi lub Samsung. Telefony dostępne są w abonamentach na czas określony, zarówno dla przenoszących numer, jak i dla klientów, którzy chcąca zakupić nowy numer. Każdy model telefonu będzie dostępny za 0 zł na start, niezależnie od wybranego planu abonamentowego.

W ofercie Virgin Mobile dostępne są następujące modele telefonów:

  • Samsung S9
  • Samsung S8
  • Samsung A7
  • MI 8 64 GB
  • Mi 8 lite 64
  • Mi Redmi 6 32 GB
  • Mi Redmi 6A 16 GB
Jak dobrać telefon?

Po wejściu na stronę virginmobile.pl wystarczy wybrać interesujący nas model telefonu, a następnie przejść do opcji zakupu. W dalszych krokach możliwe jest dobranie odpowiedniego abonamentu za 19, 29 lub 39 zł. Następnie należy zdecydować, czy przenosimy numer, czy zamawiamy nowy numer. Cały proces odbywa się on-line, a dokumenty wraz z telefonem zostaną wysłane na wskazany przez klienta adres bez dodatkowych kosztów.

Dodatkowy bonus dla nowego numeru

Każdy klient, który zamówi nowy numer z telefonem w planie 2_24 lub w planie 3_24 otrzyma dodatkowo trzy miesiące abonamentu za 0 zł. Aktywacja promocji jest automatyczna i następuje wraz z startem nowej umowy.

Telefon na raty lub odrazu

W celu ułatwienia zakupu telefonu Virgin Mobile wprowadził system ratalny, jak również możliwość zakupu telefonu za jednorazową opłatą. W przypadku systemu ratalnego wymagana jest dodatkowa weryfikacja klienta przez bank, która odbywa się w sposób automatyczny po złożeniu zamówienia. Po pozytywnej weryfikacji telefon wraz z dokumentami wysyłany jest do klienta.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o