Virgin Mobile celuje w Ukraińców

Sieć komórkowa Virgin Mobile – największy w Polsce wirtualny operator komórkowy – również dostrzegł potencjał w rosnącej liczbie Ukraińców w Polsce. Operator uruchomił specjalną podstronę w ramach swojego serwisu, która ma ułatwić Ukraińcom zapoznanie się z ofertą i zamówienie startera.

Na specjalnej podstronie, która znajduje się pod adresem virginmobile.pl/bezlimitu_ua, znajdują się wszelkie informacje o ofercie operatora, wszystko zaś jest w języku ukraińskim. Znajdują się na niej m. in. informacje jak i gdzie kupić lub zamówić starter, jak doładowań konto oraz jakie usługi (pakiety) są do dyspozycji użytkownika. Oferta zaprezentowana Ukraińcom nie różni się od tej dedykowanej polskim klientom. Jak więc operator zamierza przekonać Ukraińców do swojej oferty nie modyfikując oferty cen połączeń międzynarodowych?

Virgin Mobile stawia na internet, w związku z czym główny nacisk kładzie na komunikatory, które pozwalają na darmowy wręcz kontakt z bliskimi na Ukrainie. Użytkownicy smartfonów mają do wyboru sporo aplikacji, które pozwalają na wykonywanie połączeń za pomocą internetu, choćby najpopularniejszy chyba Skype, czy Messenger. Operator reklamuje na dedykowanej Ukraińcom stronie m. in. pakiet #BEZLIMITU, który kosztuje 29 zł i zawiera NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y w Polsce oraz 10 GB mobilnego internetu, a dodatkowo darmowe korzystanie z aplikacji (np. Facebook, Messenger, Twitter, czy ASKfm).

Źródło/Fot: Virgin Mobile / Print Screen (virginmobile.pl)

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
georgekicnarolnetoszmasonolo Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
maniania
Gość
maniania

To a2mobile tez powinien coś takiego zrobić. Jest potencjał bo mają te pakiety społecznościowe więc Ukraińcy mogliby za friko rozmawiać z rodziną przez FB.

paa
Gość
paa

No myślę, ze mogą pójśc w tym kierunku. Tym bardziej, ze są dość mocno prokonsumenccy

masonolo
Gość
masonolo

nie mają wyjścia, sa mniejsi niż potentaci.

netosz
Gość
netosz

Zobaczymy, według mnie kwestia czasu, bo pną się mocno do góry.

narol
Gość
narol

No stary, ostatnio wyszły wyniki przenosin i ja to nie mam pytań. Rok temu ich jeszcze nie było, a teraz czołówka w prznoszeniu numerów…

kic
Gość
kic

To zasługa po pierwsze nielimitowanych pakietów, które mają i po drugie tego, że to prepaid i nie masz umowy na 2 lata. No i te pakiety społecznościowe na dokładkę…

george
Gość
george

Zeby powalczyć o ukraińców trzeba obniżyć ceny rozmowy tam