Virgin Mobile celuje w Ukraińców

Sieć komórkowa Virgin Mobile – największy w Polsce wirtualny operator komórkowy – również dostrzegł potencjał w rosnącej liczbie Ukraińców w Polsce. Operator uruchomił specjalną podstronę w ramach swojego serwisu, która ma ułatwić Ukraińcom zapoznanie się z ofertą i zamówienie startera.

Na specjalnej podstronie, która znajduje się pod adresem virginmobile.pl/bezlimitu_ua, znajdują się wszelkie informacje o ofercie operatora, wszystko zaś jest w języku ukraińskim. Znajdują się na niej m. in. informacje jak i gdzie kupić lub zamówić starter, jak doładowań konto oraz jakie usługi (pakiety) są do dyspozycji użytkownika. Oferta zaprezentowana Ukraińcom nie różni się od tej dedykowanej polskim klientom. Jak więc operator zamierza przekonać Ukraińców do swojej oferty nie modyfikując oferty cen połączeń międzynarodowych?

Virgin Mobile stawia na internet, w związku z czym główny nacisk kładzie na komunikatory, które pozwalają na darmowy wręcz kontakt z bliskimi na Ukrainie. Użytkownicy smartfonów mają do wyboru sporo aplikacji, które pozwalają na wykonywanie połączeń za pomocą internetu, choćby najpopularniejszy chyba Skype, czy Messenger. Operator reklamuje na dedykowanej Ukraińcom stronie m. in. pakiet #BEZLIMITU, który kosztuje 29 zł i zawiera NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y w Polsce oraz 10 GB mobilnego internetu, a dodatkowo darmowe korzystanie z aplikacji (np. Facebook, Messenger, Twitter, czy ASKfm).

Źródło/Fot: Virgin Mobile / Print Screen (virginmobile.pl)

7 komentarzy do “Virgin Mobile celuje w Ukraińców

 • 14 października 2017 at 22:47
  Permalink

  To a2mobile tez powinien coś takiego zrobić. Jest potencjał bo mają te pakiety społecznościowe więc Ukraińcy mogliby za friko rozmawiać z rodziną przez FB.

  Odpowiedź
  • 15 października 2017 at 11:44
   Permalink

   No myślę, ze mogą pójśc w tym kierunku. Tym bardziej, ze są dość mocno prokonsumenccy

   Odpowiedź
 • 15 października 2017 at 20:28
  Permalink

  nie mają wyjścia, sa mniejsi niż potentaci.

  Odpowiedź
 • 19 października 2017 at 18:58
  Permalink

  Zobaczymy, według mnie kwestia czasu, bo pną się mocno do góry.

  Odpowiedź
 • 20 października 2017 at 13:53
  Permalink

  No stary, ostatnio wyszły wyniki przenosin i ja to nie mam pytań. Rok temu ich jeszcze nie było, a teraz czołówka w prznoszeniu numerów…

  Odpowiedź
  • 22 października 2017 at 12:23
   Permalink

   To zasługa po pierwsze nielimitowanych pakietów, które mają i po drugie tego, że to prepaid i nie masz umowy na 2 lata. No i te pakiety społecznościowe na dokładkę…

   Odpowiedź
 • 23 października 2017 at 18:10
  Permalink

  Zeby powalczyć o ukraińców trzeba obniżyć ceny rozmowy tam

  Odpowiedź

Dodaj komentarz