Virgin Mobile – darmowe startery i promocja z nielimitowanymi SMS-ami za 3 zł

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce ponownie zaskakuje swą ofertą. Ponad miesiąc po ogłoszeniu innowacyjnego #FREEMIUM, Virgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane tej ofercie oraz nielimitowane SMS-y za jedyne 3zł.

Każdy, kto będzie chciał korzystać z #FREEMIUM, a nie ma jeszcze numeru w Virgin Mobile, może zamówić starter całkowicie bezpłatnie. Daje on dostęp do darmowego pakietu minut, SMS-ów i transferu danych, które odnawiają się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO.

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMS-uj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

– To ruch w stronę nowych użytkowników naszej sieci. Chcieliśmy, aby korzystanie z #FREEMIUM i bezpłatnych pakietów w ramach tej oferty, faktycznie nie wiązało się z żadnymi kosztami z ich strony. Dlatego całkowicie zrezygnowaliśmy z opłaty za starter oraz również gwarantujemy, że klient nie poniesie kosztów dostarczenia karty SIM pod wskazany przez nich adres – podkreśla Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile.

Virgin Mobile stale rozwija swoją ofertę #FREEMIUM i w ramach cyklicznych promocji rozpieszcza użytkowników nowej oferty do granic możliwości. Tym razem w bardzo atrakcyjnej cenie dostępny jest pakiet nielimitowanych SMSów. Za tę usługę trzeba zapłacić jedynie 3 zł. Promocja obowiązuje od 7 grudnia do 27 grudnia 2015 roku.

Starter dedykowany #FREEMIUM można zamówić na stronie virginmobile.pl.

Więcej szczegółów o ofercie #FREEMIUM: virginmobile.pl/oferta/freemium.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o