Virgin Mobile – darmowy starter z 10 GB mobilnego internetu na 30 dni

Virgin Mobile – darmowy starter z 10 GB mobilnego internetu na 30 dni

4 sierpnia 2017 8 przez JacekK

Jeśli ktoś będzie potrzebował w najbliższym czasie trochę mobilnego internetu na wakacyjny wyjazd po Polsce, to pojawiła się doskonała okazja na to, żeby zdobyć go za darmo. Sieć komórkowa Virgin Mobile Polska ruszyła z promocją, dzięki której na stronie internetowej operatora można zamówić darmowy starter, na którym w ramach promocji będzie 10 GB mobilnego internetu ważnych przez 30 dni.

Co bardzo ważne, aby cieszyć się darmowym bonusem 10 GB wystarczy po prostu:

  • zamówić dowolny starter (również ten darmowy)
  • przenieść swój numer z innej sieci do Virgin Mobile

Korzystając z promocji darmowego startera nie trzeba po jego otrzymaniu doładowywać konta. Starter wystarczy aktywować, wówczas bonusowy pakiet 10 GB mobilnego internetu aktywuje się automatycznie, zaś użytkownik o tym fakcie zostanie poinformowany w wiadomości SMS.

Zamawiając darmowy starter Virgin Mobile przez stronę internetową operatora użytkownik nie ponosi żadnych kosztów, w tym kosztów dostawy. Przesyłkę z darmowym starterem dostarczy bezpłatnie kurier. Należy pamiętać, że w związku z obowiązkową rejestracją kart SIM, przy dostawie należy okazać kurierowi dokument tożsamości, co pozwoli na weryfikację podanych w formularzu zamówienia danych i rejestrację numeru.

Darmowy starter zawiera 5 zł na start. Jest na nim aktywna taryfa #ChcęWszystko. Promocja z darmowym starterem nie dotyczy numerów złotych i platynowych. Stan i ważność pakietu danych można bezpłatnie sprawdzić krótkim kodem USSD *108#. Promocja 10 GB gratis obowiązuje do 30 września 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.

Virgin Mobile zachęca przy okazji promocji do skorzystania również z innych wariantów, niż ten z pakietem 10 GB gratis. Po doładowaniu konta kwotą 5 zł saldo wyniesie 10 zł (5 zł na start + 5 zł za doładowanie), co pozwala na aktywację pakietu #WAKACYJNY_WYPAS. Pakiet ten kosztuje 9 zł i zawiera 10 GB mobilnego internetu. Dzięki takiej operacji za całkowity koszt 5 zł można mieć aż 20 Gb mobilnego internetu (10 zł bonus + 10 GB pakiet). Przy doładowaniu konta kwotą 25 zł można aktywować pakiet #BEZLIMITU i zyskać w ten sposób – poza nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami – aż 30 GB mobilnego internetu.

Można zamówić jeden starter na jeden adres e-mail, jeden numer PESEL i jeden adres dostawy.

Regulamin promocji #DarmowyStarter ważny od 2016-12-22

Regulamin promocji “10 GB gratis” ważny od 2017-08-03

Źródło/Fot: Virgin Mobile / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***