Virgin Mobile ma nową stronę www

Wirtualny operator komórkowy Virgin Mobile zaprezentował dziś nową odsłonę strony www. Serwis internetowy operatora zyskał zupełnie nowy wygląd. Na stronie w nowej odsłonie zmodyfikowane zostało również logo operatora.

Virgin Mobile strona wwwPrzebudowa strony internetowej nie pociągnęła za sobą zmiany oferty operatora, która od dłuższego już czasu nie była modyfikowana. Co prawda operator zapowiada zmianę oferty, jednak nie podaje żadnego terminu. Dzisiejszą prostą i przejrzystą ofertę Virgin Mobile Polska streścić można w czterech punktach:

  • 19 gr za minutę do wszystkich sieci
  • 6 gr za SMS na numery komórkowe
  • 100 MB gratis do każdego doładowania kwotą 10 zł lub wyższą
  • + 50% gratis do każdego doładowania konta dowolną kwotą dla wszystkich członków Klubu Virgin

Virgin Mobile oferta

Warto również podkreślić, że każde doładowanie wydłuża ważność konta na połączenia wychodzące aż o 12 miesięcy, a użytkownicy mają do dyspozycji zawsze bezpłatne połączenia z konsultantem.

Virgin Mobile to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych operatorów MVNO w Polsce. W głosowaniu na najlepszą sieć MVNO w Polsce odbywającym się na naszej stronie, Virgin Mobile jest niekwestionowanym liderem. Operator zgarnął ponad 1/3 wszystkich głosów, wyprzedzając drugą w notowaniu markę aż o 18 %.

Startery i doładowania Virgin Mobile można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz na stronie internetowej operatora.

Źródło: Virgin Mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową stronę internetową Virgin Mobile Polska

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DamiaNregulatorJacek (redakcja)DamiaNWipek_90 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wipek_90
Gość
Wipek_90

Szczerze lepiej ucieszyłbym się z nowej oferty. Zwłaszcza po wygaśnięciu pakietu minut do Play w ofercie nic ciekawego poza +50% bonusem

regulator
Gość
regulator

Wipek90 daj im coś zarobić. Jeśli +50% bonus i wcześniejsze 2014 darmowych minut nie jest zadowalające, to ja nie wiem co może Ci dogodzić, Może powinni Ci płacić za to, że korzystasz z ich usług?

DamiaN
Gość
DamiaN

Korzystajac z okazji: czy od lipca nie mialy zostac wyzerowane wyniki glosowania na najlepsza siec? 😉

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się 🙂 Jutro będzie nowa ankieta i pojawi się tekst podsumowujący dotychczasowe głosowanie, w tym krótka recenzja sieci z podium 🙂

Mały poślizg wynika z prac nad nową wersją strony.

Jacek

Jacek (redakcja)
Gość

Głosowanie zostało zakończone.

DamiaN
Gość
DamiaN

Wydaje mi się, że Virgin planuje zaprezentować nową ofertę w swoje drugie urodziny, czyli w połowie sierpnia. Do tego czasu nowa wersja strony powinna zostać dopracowana, powinny zostać rozwiązane problemy z przyznawaniem bonusu itd. Zobaczymy czy moje przypuszczenia się potwierdzą 😉

Jacek (redakcja)
Gość

Boję się, że obecne problemy z przyznawaniem owego bonusu mogą świadczyć o zbliżającym się jego końcu. Ale mam nadzieję, że to się nie potwierdzi 🙂 A wracając do Virgin i oferty uważam, że standardem powinna być możliwość darmowych rozmów w sieci (albo wraz z pakietem np. internetowym jak w Lebarze, albo jako bonus po doładowaniu jak w KLUCZu, ewentualnie jakiś płatny pakiet jak u wikingów, np. za 6-8 zł). W dodatku pakiety te powinny być mozliwe do wykorzystania również na numery Play. Bez tego ciężko będzie zwojować rynek. Darmowe rozmowy w sieci (lub ich możliwość) mają wszyscy najwięksi MVNO: Lycamobile,… Czytaj więcej »

DamiaN
Gość
DamiaN

Jestem przekonany, że Virgin zamierza wprowadzić ofertę abonamentową. Na nowej stronie w menu “Oferta” mamy link “Na kartę”. Gdyby nie planowali abonamentu, to link nazywałby się inaczej, np. “Cennik”. Pytanie tylko czy wprowadzony abonament będzie kopią tych z Play lub Red Bull Mobile, czy może będzie bardziej stanowił odpowiedź na NJU Mobile. Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko likwidacji bonusu – o ile w ślad za tym poszłaby obniżka cen, np. ceny rozmów do 13 gr, SMS do 8 gr, MMS do 17 gr itd. Bonus powoduje coraz więcej problemów, co widać po komentarzach na różnych portalach, forach internetowych i… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość

Gdzieś na ich FB rzuciło mi się ostatnio w oczy, że nie mają w planach usług na abonament. Ale to mógł być oczywiście blef.