MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

MVNO

Virgin Mobile – od dzisiaj “Dokładka” w nowej odsłonie, czyli #GigaGigaNet

Największy w Polsce wirtualny operator komórkowy Virgin Mobile zaprezentował dzisiaj regulamin nowej odsłony promocji “Dokładka”, która wystartowała latem ubiegłego roku. W nowej wersji promocji, już pod nazwą #GigaGigaNet, zwiększone zostały promocyjne GB. We wcześniejszej wersji pakietu operator dorzucał zawsze 3 GB, teraz ilość dodatkowych gigabajtów uzależniona jest od pakietu, w którego korzystamy.

O promocji “Dokładka” pisaliśmy w sierpniu ubiegłego roku (więcej na ten temat >>). Wówczas operator do standardowej zawartości wybranego przez użytkownika pakietu (#wszystko) dodawał 3 GB internetu. Teraz ilość dodawanych danych uzależniona jest od pakietu. Zyskać można dodatkowo od 3 GB do aż 13 GB internetu.

Szczegóły nowej odsłony promocji #GigaGigaNet

Fot: virginmobile.pl / print screen

Korzystanie z promocji #GigaGigaNet wiąże się jednak z ponoszeniem opłaty cyklicznej w wysokości 5 zł miesięcznie. Oznacza to, że dodatkowy transfer danych otrzymujemy dopłacając do standardowej wersji pakietu 5 zł.

Promocję #GigaGigaNet można aktywować m. in. za pomocą krótkiego kodu USSD *222*555#. Ilość posiadanego internetu można sprawdzić wybierając *108#.

Promocja obowiązuje od 26 kwietnia 2017 roku do końca 2017 roku.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x