Virgin Mobile – od teraz możliwość doładowania konta dowolną kwotą

Virgin Mobile logoCiąg dalszy zmian w Virgin Mobile Polska. W ostatnich dniach pisaliśmy już o nowej odsłonie strony www operatora oraz o obniżce cen dwóch największych pakietów internetowych. Tymczasem jak poinformowali Czytelnicy MVNO-GSM.PL operator Virgin Mobile Polska wprowadził w ostatnich dniach również możliwość elektronicznego doładowania konta dowolną kwotą. Umożliwi to użytkownikom Virgin Mobile Polska doładowanie konta nawet za złotówkę. Przypomnijmy, że dotychczas minimalny nominał doładowania wynosił 5 zł.

Aby doładować konto Virgin Mobile Polska dowolna kwotą należy (na stronie służącej doładowaniu konta) wybrać opcję “Inna kwota”, a następnie w odpowiednim polu wprowadzić kwotę, jaką chcemy zasilić swoje konto:

Virgin Mobile doładowanie konta każdą kwotą

Przypominamy również, że wszyscy członkowie Klubu Virgin do każdego doładowania konta otrzymują dodatkowe 50% wartości doładowania na konto główne.

To najpewniej nie wszystkie zmiany, nad jakimi pracuje Virgin Mobile Polska. Operator od dłuższego już czasu zapowiada znaczne zmiany w ofercie.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JacekKrassoBenita Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Benita
Gość
Benita

Niestety podczas próby wyskakuje komunikat: Podana kwota doładowania jest za mała. Minimalne doładowanie wynosi 5 zł.

rasso
Gość
rasso

warto usunąć ten “artykuł” lub go uaktualnić!

JacekK
Admin

Dzień dobry,

dokładnie tak jak pisze @rasso, artykuł po prostu się przedawnił. Niestety, ilość newsów (tysiące) nie pozwala na ich skuteczną edycję/uaktualnienie.

Pozdrawiam!