Virgin Mobile Polska ma 80 tysięcy użytkowników

Virgin Mobile Polska ma 80 tysięcy użytkowników

11 września 2014 4 przez mvno-gsm.pl

Virgin Mobile Polska ma obecnie 80 tysięcy użytkowników – poinformował w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej Mario Cvitkovic, szef Virgin Mobile Polska.

Mario Cvitkovic poinformował w wywiadzie, że w 2013  i przez większość 2014 roku firma zmagała się z kwestią pozyskania inwestorów i zapowiedział jednocześnie walkę o pierwszy milion klientów.

Obecnie mamy ok. 80 tys. klientów. Rzeczywiście działania na polskim rynku zaczęliśmy pod koniec 2012 r., jednak w 2013 i przez większość 2014 r. zmagaliśmy się z kwestią pozyskania inwestorów. Zajęło to więcej czasu, niż oczekiwaliśmy. Teraz współpracuje z nami grupa amerykańskich inwestorów CEE Mobile Capital, fundusz Delta Partners z Dubaju, International Finance Corporation (członek Banku Światowego). Do tego grona dołączył właśnie Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Od początku działalności naszym polskim udziałowcem jest Łukasz Wejchert. Grono cenionych inwestorów oraz niezmieniony zespół pracowników pozwala mi powiedzieć, że zaczynamy walkę o pierwszy milion klientów. Będzie to nowy start Virgin Mobile w Polsce.

REKLAMA

Dotychczas operator rzadko informował o faktycznej liczbie swoich użytkowników. Wiosną 2013 roku sieć Virgin Mobile Polska poinformowała o przekroczeniu liczby 100 tys. kart SIM.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***