Virgin Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

Logo Virgin MobileOd dłuższego już czasu sieć Virgin Mobile Polska – pierwszy na świecie operator MVNO – zapowiada (póki co nieśmiało i bardzo tajemniczo) na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że wkrótce należy spodziewać się zmian, najpewniej w ofercie operatora. Pisaliśmy o tym m. in. przy okazji informowania o dalszym trwaniu promocji “Bez Kompromisów 2” (więcej o tym tutaj).

Kiedy mają nastąpić ewentualne zmiany? Tego na chwilę obecną nie wiadomo, ponieważ wszystko okryte jest tajemnicą. Należy jednak pamiętać, że choć promocja “Bez Kompromisów 2” trwa do odwołania, to z końcem czerwca b.r. wygasa ważność promocyjnych pakietów darmowych minut do Virgin Mobile oraz Play, które operator zaoferował swoim użytkownikom z okazji Walentynek (więcej). To byłby dobry czas na zmianę oferty i wprowadzenie do niej czegoś nowego. A jakich zmian można się spodziewać? Tu również wielka niewiadoma. Niestety Virgin Mobile nie chwali się np. popularnością pakietu darmowych minut do Virgin Mobile oraz Play wśród swoich użytkowników. Choć wydaje się, że uatrakcyjnienie oferty darmowymi połączeniami/SMS-ami wewnątrzsieciowymi byłoby ruchem w dobrą stronę, gdyż coraz więcej MVNO takie usługi oferuje. W Virgin Mobile dość drogie są również ceny pakietów internetowych, których ceny nie zmieniały się od dawna, przez co dzisiaj są już mało konkurencyjne.

Obecnie chyba najbardziej rozpoznawalną i chyba lubianą promocją w Virgin Mobile jest bonus 50% przyznawany do każdego doładowania konta. I choć w czasie jego istnienia zmieniło się to, że obecnie aby go otrzymać trzeba być zarejestrowanym w Klubie Virgin (rejestracja jest bezpłatna i zajmuje kilka chwil), to jednak środki przyznawane są teraz na konto główne i mogą być wykorzystane na dowolne usługi. Ponadto w ramach wciąż trwającej promocji “Bez Kompromisów 2” użytkownik otrzymuje 100 MB internetu do każdego doładowania kwotą 10 zł lub wyższą oraz płaci za 1 SMS tylko 6 gr.

W ostatnim czasie Virgin Mobile Polska dotknęły już zmiany. Pod koniec maja b.r. dowiedzieliśmy się o zmianach w zarządzie spółki (więcej o tym tutaj).

Należy również pamiętać, że operator zapowiadał zmianę oferty również na przełom 2013 i 2014 roku. wówczas oferta nie uległa jednak zmianie, a dotychczasowe oferty operatora zostały przedłużone “do odwołania”.

Czekamy zatem na nową ofertę Virgin Mobile Polska, która w dotychczasowej historii operatora zmieniała się raczej nieznacznie.

Źródło: Virgin Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jacek (redakcja)MarcinDamiaN Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
DamiaN
Gość
DamiaN

Nowa oferta albo zmiany w zasięgu? Na profilu Virgin Mobile na FB pojawiają się komentarze o możliwości uruchomienia zasięgu T-Mobile. Do tej pory zasięg T-Mobile mieli tylko klienci po przeniesieniu numeru, obecnie pozostałe osoby mogą również skontaktować się z CMOK-iem i poprosić o jego odblokowanie: “Ireneuszu, tylko klienci, którzy przenosili numery mają dostęp do nadajników T-mobile – dlatego, jeśli chcesz skorzystać z możliwości przełączania się na tę sieć, prosimy o wysłanie numeru telefonu w wiadomości prywatnej. Włączymy ją dla Ciebie.” I drugi komentarz: “Asiu, nie mamy jeszcze pewnych informacji na ten temat, ale najprawdopodobniej nie będzie możliwe zalogowanie się na… Czytaj więcej »

DamiaN
Gość
DamiaN

Mała poprawka: w sprawie odblokowania zasięgu T-Mobile w Virgin trzeba się skontaktować z obsługą na FB 😉
Być może wkrótce doczekamy się jakiejś oficjalnej informacji, przynajmniej taką mam nadzieję.

Marcin
Gość
Marcin

Jedno jest pewne, od dziś Orange wywala karty sim VM natomiast można się logować do sieci TM

Jacek (redakcja)
Gość

Ostatnio sporo sygnałów użytkowników VM dotyczących kłopotów z zasięgiem i ogólnie z działaniem sieci.