Virgin Mobile pomaga bezdomnym czworonogom poprzez swój kanał na Allegro.pl

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. W tym celu wystawił na aukcję platynowy numer, który można licytować na kanale operatora w Strefie marek Allegro.

Na portalu aukcyjnym Allegro została uruchomiona aukcja operatora Virgin Mobile, na której licytowany jest starter z pakietem #FREEMIUM z wyjątkowym, platynowym numerem – 737 800 000. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup jedzenia, misek, lekarstw oraz innych najpotrzebniejszych rzeczy, które pozwolą przetrwać zimę bezdomnym zwierzakom z Józefowa.

Aukcja charytatywna jest efektem współpracy operatora Virgin Mobile i Allegro, która rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Virgin Mobile za pośrednictwem popularnego portalu oferuje klientom doładowania oraz startery w korzystnej cenie.

Licytacja na rzecz schroniska będzie trwała od 26 listopada do 10 grudnia 2015 roku i można ją znaleźć pod tym adresem: http://allegro.pl/virgin-mobile-kup-starter-i-pomagaj-schronisku-i5822641863.html

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
OnlySamsung Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
OnlySamsung
Gość
OnlySamsung

I taka akcja mi się podoba. Wolę dać na bezdomne zwierzaki, niż na utrzymywanie muzułmanów wdzierających się do Europy i w konsekwencji do Polski.