Virgin Mobile – promocja “Bez Kompromisów 2” trwa do odwołania

Logo Virgin MobileOstatnio wśród użytkowników sieci Virgin Mobile Polska pojawiły się opinie, że od 1 lipca b.r. wzrośnie cena SMS-a z obecnych 6 gr do 12 gr za jedną wiadomość tekstową. Dostaliśmy również zapytania w tej sprawie od naszych czytelników.

Całe nieporozumienie powstało najpewniej z powodu zapowiedzianej przez operatora obniżki cen w roamingu międzynarodowym (pisaliśmy o niej tutaj). W nowym cenniku opublikowanym przez operatora, (zacznie obowiązywać od lipca b.r.) istotnie cena za 1 SMS wynosi 12 groszy. Należy jednak podkreślić, że standardową cenę za wiadomość tekstową obniża promocja “Bez Kompromisów”, która wciąż obowiązuje i jak podkreśla operator – potrwa do odwołania.

Całą sytuację stara się prostować operator, który o dalszym trwaniu promocji “Bez Kompromisów” informuje m. in. za pomocą wysyłanych do klientów SMS-ów oraz komunikatu na oficjalnym profilu na Facebooku:

Pamiętacie promocję “Bez Kompromisów”? Warto ją pamiętać, bo wciąż obowiązuje! 🙂 6 gr za sms, 19 gr za minutę i 100 MB do każdego doładowania od 10 zł. Taka sytuacja do odwołania.

Przypominamy, że w ramach promocji “Bez Kompromisów” użytkownik otrzymuje również bonus do każdego doładowania konta kwotą 10 zł lub wyższą w postaci 100 MB internetu.

Operator dodaje również, że pracuje nad niespodzianką dla swoich klientów:

(…)W międzyczasie zaś pracujemy nad czymś zupełnie nowym – wkrótce Was zaskoczymy(…)

Na chwilę obecną operator nie zdradza jednak żadnych szczegółów.

Źródło: wł

 

1 komentarz do “Virgin Mobile – promocja “Bez Kompromisów 2” trwa do odwołania

  • 6 czerwca 2014 at 05:49
    Permalink

    Kiedyś oferta fajna, dzisiaj mało wyróżniająca się. Ludzie pójdą do NJU

    Odpowiedź

Dodaj komentarz