Virgin Mobile rozdaje “bombkowe gigabajty” – 3 GB internetu dla każdego, prawie

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, więc operatorzy nie próżnują. W grudniowej, świątecznej promocji, klienci sieci Virgin Mobile mogą aktywować dodatkowy, darmowy transfer danych. Użytkownicy abonamentu i ofert na kartę otrzymają za darmo 3 GB internetu. Tak dobrze nie mają jednak użytkownicy starej oferty operatora (Oferta 2012), Ci otrzymają tylko 1 GB mobilnego internetu.

Jak informuje największy w Polsce wirtualny operator komórkowy z badań i obserwacji wynika, że Polacy, a w szczególności klienci Virgin Mobile, kochają korzystać z Internetu. Tylko do września 2017 roku zużycie transferu danych wzrosło o 56%. Dlatego w tym roku sieć przygotowała dla każdego z nich bombkową promocję. W grudniu każdy klient, niezależnie czy korzysta z oferty na kartę czy jest w abonamencie może, aktywować dodatkowe, darmowe gigabajty danych.

3 GB dla każdego (prawie)

Z promocji skorzystać może każdy klient sieci Virgin Mobile posiadający ofertę na kartę lub abonament. Po samodzielnej aktywacji otrzyma 3 GB dodatkowego transferu, który zostanie automatycznie przypisany do jego konta. Wyjątkiem są kliencie korzystający ze starej taryfy „Oferta 2012”, którzy po aktywacji również otrzymają darmowy pakiet danych, ale będzie to tylko 1 GB internetu.

Jak aktywować dodatkowe gigabajty?

Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu *222*444# wpisując go w swoim telefonie. Liczba danych zostanie automatycznie przypisana w zależności od taryfy, jaką posiada klient. Promocja trwa od 1 do 31 grudnia i skorzystać z niej można tylko raz.

REGULAMIN (oferty na kartę)

REGULAMIN (oferta abonamentowa)

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Arek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Arek
Gość
Arek

Gdzieś zupełnie przegapiłem sobie tą informację o promocji w Virgin Mobile a dobrze wiedzieć, bo dodatkowe gigabajty Internetu chyba każdemu się przydadzą, kod wpisałem, potwierdzenie otrzymania dodatkowych giga przyszło więc wszystko działa z tą promocją jak należy