Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce właśnie rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon. Jej wynikiem jest oferta „Sześciopak #DlaMnieSuper”, którą można będzie aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera na groupon.pl.

„Sześciopak#DlaMnieSuper” to nielimitowane rozmowy, sms-y oraz 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie Groupon.pl za jedynie 9 zł, można zaoszczędzić aż 50% standardowej ceny pakietu. Koszt 6-miesięcznego abonamentu z voucherem to jedyne 177 zł zamiast cennikowych 354 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

W okresie od 10 do 31 grudnia 2015 roku na portalu Groupon dostępne będą vouchery w cenie 9 zł, uprawniające do aktywowania oferty „Sześciopak #DlaMnieSuper”. Po zakupie, nabywca otrzyma specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie Virgin Mobile, dzięki któremu cena pakietu zostaje zmniejszona o 50%.

Operator nie ograniczył oferty i z promocji będą mogli skorzystać nowi, obecni jak Ci, którzy zamierzają przenieść numer od innego operatora.

Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie promocyjnego vouchera do 29.02.2016r.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

1 komentarz do “Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

  • 11 grudnia 2015 at 21:37
    Permalink

    Ciekawa oferta, bardzo dobra cena. Szkoda tylko, że nie dołożyli do tego pakietu MMS’ów.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz