Virgin Mobile sponsorem wielokrotnego mistrza Polski w Kitesurfingu – Victora Borsuka

Virgin Mobile podpisało właśnie kontrakt sponsorski z Victorem Borsukem – 6-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu oraz zdobywcą trzeciego miejsca w  Pucharze Świata. Borsuk uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników tej dyscypliny w Polsce. Kontrakt z Virgin Mobile został podpisany na rok.

Jego pasja do sportów wodnych rozpoczęła się dwadzieścia lat temu, kiedy rodzice zabrali Victora na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Osiem lat później, jako 14-latek, spróbował kite’a i już po pierwszych udanych halsach poczuł, że to jest właśnie jego sport. Twierdzi, że nauka nie była łatwa, ale już po dwóch latach został Wicemistrzem Polski, a w kolejnym sezonie wygrywał praktycznie wszystkie liczące się zawody w Polsce.

Tylko TERAZ! Za 19 zł – 2 GB Internet 4G LTE, nielimitowane SMSy i 100 minut. Sprawdź >>

Obecnie, poza sześciokrotnym mistrzostwem Polski czy trzecim miejscem w Pucharze Świata, może się też pochwalić zwycięstwem w kilku edycjach Pucharu Europy i Azji.

Victor Borsuk_Virgin Mobile_1_Fot. Marta Dębska

– Wsparcie takiego zawodnika, jakim jest Victor Borsuk, to dla nas wielka przyjemność i bardzo naturalne działanie. To jeden z największych polskich talentów kitesurfingu, 6-krotny Mistrz Polski i kilkukrotny zdobywca Pucharu Europy i Azji. Cała grupa Virgin jest silnie połączona z tą wyjątkową dyscypliną sportową – nie tylko przez pasję Sir Richarda Bransona, ale także przez pozytywne emocje i wartości, z jakimi łączy się ten sport. Uważam, że to dla nas świetny kierunek i mam nadzieję, że już za chwilę pozytywne wrażenia fanów Victora, generowane dzięki jego sukcesom, będą bezpośrednio przenoszone na naszą markę – skomentowała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

– Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość współpracować z tak wyjątkowym partnerem, jakim jest Virgin Mobile Polska. To marka z charyzmą, promująca niezależność i mocno stawiająca na lifestyle, a przecież taki sam jest kitesurfing. Uważam, że wspólnie możemy naprawdę wiele osiągnąć i z pewnością będziemy się starać, aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron. Zawsze byłem fanem Richarda Bransona i obserwowałem jego poczynania na kite’cie, dlatego tym bardziej jest mi miło, że w pewnym sensie teraz sam mogę dołączyć do jego drużyny – stwierdził Victor Borsuk.

Victor jest również trenerem – cierpliwym, wnikliwym i zaangażowanym, Zaraża pasją i pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu, pod jego okiem, rozwijają się kolejne talenty kitesurfingu.

Victor wystąpi w barwach Virgin Mobile już w najbliższych zawodach cyklu Ford Kite Cup, jak również podczas kilku nadmorskich eventów, organizowanych przez Virgin Mobile.

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

***

Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o