Virgin Mobile – wakacyjny wypas, czyli 10 GB za 9 zł

Złotówka za jeden GB mobilnego internetu? Dzisiaj takie ceny już nie szokują, zaś tego typu pakiety są u coraz większej liczby operatorów standardem. Tym nie mniej Virgin Mobile po raz kolejny rusza z wakacyjną promocją, w ramach której za 9 zł użytkownik może wykupić pakiet 10 GB mobilnego internetu. Podobną ofertę sieć Virgin Mobile przygotowała w ubiegłym roku (więcej >>).

W stosunku do ubiegłorocznej promocji nie zmienia się nawet kod USSD, którym możemy aktywować pakiet – nadal można to zrobić krótkim kodem USSD *222*1#. Pakiet kosztuje 9 zł i zawiera 10 GB mobilnego internetu.

Ważność pakietu wynosi 30 dni od momentu aktywacji i niestety nie można aktywować więcej niż jednego pakietu w danym cyklu, co oznacza, że po aktywacji pierwszego musimy czekać 30 dni, aby móc włączyć kolejny. Jeśli chodzi o ważność pakietu, to są tu jednak wyjątki, gdyż w przypadku, gdy mamy aktywne inne pakiety (#WSZYSTKO, #FREEMIUM), ważność pakietu #WAKACYJNY_WYPAS wpisuje się w ważność tychże pakietów. W praktyce wygląda to tak, że jeśli aktywujemy pakiet #WAKACYJNY_WYPAS na 5 dni przed końcem ważności pakietu np. #FREEMIUM, z 10 GB internetu za 9 zł będziemy mogli korzystać tylko przez 5 dni. Najlepiej więc unikać aktywacji tego pakietu na krótko przed wygaśnięciem dotychczasowego pakietu.

Stan pakietu można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu USSD *108#.

Promocja obowiązuje od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku.

REGULAMIN

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Janfo24.pl Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
fo24.pl
Gość

Po raz kolejny Virgin Mobile ma najlepszą ofertę Internetu za bardzo korzystną cenę.

Jan
Gość
Jan

Po raz kolejny Virgin olewa swoich starych klientow z taryfami “…2012”. Za wszelka cene chce ich zmusic do przejcia na nowe taryfy.