Virgin Mobile – więcej internetu w ofercie “CHCĘ WSZYSTKO”

Virgin Mobile – więcej internetu w ofercie “CHCĘ WSZYSTKO”

1 września 2014 8 przez mvno-gsm.pl

Minęły zaledwie niespełna dwa tygodnie od premiery nowej oferty Virgin Mobile Polska (więcej o nowej ofercie Virgin Mobile można przeczytać tutaj), a już teraz operator wprowadza do oferty zmiany korzystne dla klientów. W pakietach #WSZYSTKO użytkownicy otrzymają teraz więcej internetu. Tak wynika z informacji, jakie pojawiły się na stronie internetowej marki.

W pakiecie #MI_WYSTARCZA, kosztującym 29 zł, użytkownicy otrzymają teraz 1,5 GB danych (zamiast 1 GB), zaś w pakiecie #DLA_MNIE_SUPER, kosztującym 59 zł (49 zł dla osób przenoszących numer) – 3 GB danych (zamiast 2 GB).

Oczywiście bez zmian pozostaje to, że korzystanie z aplikacji takich, jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu oraz Ask.fm, jest darmowe.

Przypomnijmy, że w pakiecie #MI_WYSTARCZA dodatkowo dostajemy nielimitowane SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i 100 minut na połączenia do wszystkich sieci w kraju, zaś w pakiecie #DLA_MNIE_SUPER nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Oba pakiety ważne są miesiąc od dnia aktywacji.

REKLAMA

Pakiet #MI_WYSTARCZA można aktywować krótkim kodem USSD *222*29#, zaś pakiet #DLA_MNIE_SUPER kodem *222*59# (osoby z przeniesionym numerem kodem *222*49#). Użytkownicy Virgin Mobile, którzy korzystają jeszcze z poprzedniej oferty “Bez kompromisów 2” powinni pamiętać, że aktywacja któregokolwiek z powyższych pakietów oznacza przejście do nowej oferty, w której nie otrzymamy już +50% gratis do każdego doładowania oraz 100 MB internetu do każdego doładowania za 10 zł lub więcej.

Startery i doładowania Virgin Mobile można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***