MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

Virgin Mobile – wsparcie na rozwój w wysokości 40 mln euro

Virgin Mobile otrzyma wsparcie finansowe m. in. na start Virgin Mobile w Turcji oraz dalszy rozwój marki w Polsce – poinformował wczoraj portal telekomunikacyjny Telix.pl. Mowa jest o potężnych – jak na MVNO – środkach, bo aż 40 mln euro.

Sieć Virgin Mobile to pierwszy operator wirtualny na świecie. Zadebiutował w Wielkiej Brytanii już w 1999 roku. Obecnie marka Virgin Mobile obecna jest w kilku krajach świata, w tym od sierpnia 2012 roku również w Polsce. Szef Virgin Mobile Polska Mario Cvitkovic w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej poinformował, że sieć ma obecnie w Polsce ok. 80 tysięcy użytkowników (więcej tutaj).

W sierpniu b.r. zadebiutowała nowa oferta Virgin Mobile Polska Chcę wszystko. Jedną z opcji dostępnych w nowej ofercie jest pakiet #MI_WYSTARCZA, w ramach którego użytkownik dokonujący zakupu on-line poprzez stronę internetową operatora za 19 zł miesięcznie otrzymuje 1,5 GB internetu LTE, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz 100 minut na połączenia krajowe do wszystkich sieci (przy zakupie tradycyjną metodą za pomocą ekspresowego kodu USSD pakiet kosztuje 29 zł). Dodatkowo w ramach pakietu użytkownik otrzymuje możliwość darmowego korzystania z Facebooka, Facebook Messenger’a, GG i ASK.FM.

Kolejną opcją w nowej ofercie jest pakiet #DLA_MNIE SUPER, w ramach którego użytkownicy posiadający swój numer w poprzedniej ofercie Bez kompromisów 2 lub osoby, które przeniosą swój numer do Virgin Mobile Polska, za 49 zł miesięcznie otrzymają praktycznie ofertę NO-LIMIT na kartę, ponieważ w ramach pakietu otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz 3 GB internetu LTE (nowi klienci za pakiet #MI_WYSTARCZA muszą zapłacić 59 zł). W pakiecie #DLA_MNIE_SUPER użytkownik również otrzymuje możliwość darmowego korzystania z Facebooka, Facebook Messenger’a, GG i ASK.FM.

Sieć Virgin Mobile Polska działa w Polsce na zasięgu sieci Play oraz roamingu krajowym T-Mobile. Marka ma własną dystrybucję doładowań i starterów, które można nabyć zarówno na stronie internetowej operatora jak i w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Aby doładować swoje konto trzeba zakupić doładowanie Virgin Mobile Polska.

Źródło: Telix.pl, wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x