Virgin Mobile – za 10 zł pakiet #PEŁEN_LUZ oraz 500 punktów na gry

Baner Virgin MobileSieć Virgin Mobile oferuje kolejną już w ostatnim czasie promocję, która z pewnością może przypaść do gustu miłośnikom gier. Teraz każdy użytkownik, który zakupi starter z doładowaniem za 10 zł, otrzyma dodatkowo 500 punktów do wykorzystania w serwisie dogry.pl z grami MMO. Promocja obowiązuje do 24 grudnia b.r. lub do wyczerpania zapasów.

Przypominamy, że każdy użytkownik, który aktywuje taki starter do końca roku ma możliwość skorzystania z pakietu #PEŁEN_LUZ za darmo. Pakiet #PEŁEN_LUZ to 100 minut do wszystkich sieci w Polsce, nielimitowane SMS-y krajowe na komórki oraz 2 GB internetu (również w technologii LTE). Poza promocją pakiet #PEŁEN_LUZ kosztuje 19 zł i ważny jest miesiąc od daty aktywacji.

W ramach promocji aktywacja pakietu #PEŁEN_LUZ jest całkowicie darmowa, a pozostałe na koncie 10 zł możemy wykorzystać na dowolne usługi.

Virgin Mobile to międzynarodowa marka telekomunikacyjna obecna w wielu krajach świata, w tym od sierpnia 2012 roku również w Polsce. Operator działa w naszym kraju na zasięgu sieci Play oraz dodatkowo na roamingu krajowym T-Mobile. Virgin Mobile posiada własną dystrybucje doładować, które można kupić w wielu punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

 

Źródło: Virgin Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KamilJacek KrajzaJacek Krajzaonn Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
onn
Gość
onn

a ja z innej beczki.
Ostatnio coś słabo działają MVNO na sieci Plusa. Właśnie dostałem smsa od lebara.pl że 31.03.2015 roku kończą działalność w Polsce…

Jacek Krajza
Gość

Co?! 🙂 A z jakiego numeru ten SMS?

Nie wszystkie działają słabo. Np. KLUCZ Mobile jeszcze nigdy nic nie grzebał przy ofercie chyba, że ją ulepszał 🙂

Jacek Krajza
Gość

Swoją drogą jednym z czynników, który ma wpływ na problemy MVNO w Polsce, jest to, że powstały “submarki” operatorów infrastrukturalnych. To skuteczna odpowiedź dużych sieci. Mam tu na myśli zwłaszcza nju mobile, plush oraz Red Bull Mobile.

Kamil
Gość
Kamil

Oj, Virgin Mobile ostatnio szaleje coraz bardziej z tymi promocjami 🙂