Virgin Mobile – za 10 zł pakiet #PEŁEN_LUZ oraz 500 punktów na gry

Baner Virgin MobileSieć Virgin Mobile oferuje kolejną już w ostatnim czasie promocję, która z pewnością może przypaść do gustu miłośnikom gier. Teraz każdy użytkownik, który zakupi starter z doładowaniem za 10 zł, otrzyma dodatkowo 500 punktów do wykorzystania w serwisie dogry.pl z grami MMO. Promocja obowiązuje do 24 grudnia b.r. lub do wyczerpania zapasów.

Przypominamy, że każdy użytkownik, który aktywuje taki starter do końca roku ma możliwość skorzystania z pakietu #PEŁEN_LUZ za darmo. Pakiet #PEŁEN_LUZ to 100 minut do wszystkich sieci w Polsce, nielimitowane SMS-y krajowe na komórki oraz 2 GB internetu (również w technologii LTE). Poza promocją pakiet #PEŁEN_LUZ kosztuje 19 zł i ważny jest miesiąc od daty aktywacji.

W ramach promocji aktywacja pakietu #PEŁEN_LUZ jest całkowicie darmowa, a pozostałe na koncie 10 zł możemy wykorzystać na dowolne usługi.

Virgin Mobile to międzynarodowa marka telekomunikacyjna obecna w wielu krajach świata, w tym od sierpnia 2012 roku również w Polsce. Operator działa w naszym kraju na zasięgu sieci Play oraz dodatkowo na roamingu krajowym T-Mobile. Virgin Mobile posiada własną dystrybucje doładować, które można kupić w wielu punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

 

Źródło: Virgin Mobile, wł

4 komentarzy do “Virgin Mobile – za 10 zł pakiet #PEŁEN_LUZ oraz 500 punktów na gry

 • 15 grudnia 2014 at 20:32
  Permalink

  a ja z innej beczki.
  Ostatnio coś słabo działają MVNO na sieci Plusa. Właśnie dostałem smsa od lebara.pl że 31.03.2015 roku kończą działalność w Polsce…

  Odpowiedź
  • 16 grudnia 2014 at 08:36
   Permalink

   Co?! 🙂 A z jakiego numeru ten SMS?

   Nie wszystkie działają słabo. Np. KLUCZ Mobile jeszcze nigdy nic nie grzebał przy ofercie chyba, że ją ulepszał 🙂

   Odpowiedź
  • 16 grudnia 2014 at 09:13
   Permalink

   Swoją drogą jednym z czynników, który ma wpływ na problemy MVNO w Polsce, jest to, że powstały “submarki” operatorów infrastrukturalnych. To skuteczna odpowiedź dużych sieci. Mam tu na myśli zwłaszcza nju mobile, plush oraz Red Bull Mobile.

   Odpowiedź
 • 16 grudnia 2014 at 16:25
  Permalink

  Oj, Virgin Mobile ostatnio szaleje coraz bardziej z tymi promocjami 🙂

  Odpowiedź

Dodaj komentarz